Potenie nôh bez pachu

katiku
19. dec 2020

Prosím o každú radu.. Niečo dobré a účinné na nohy.. Nech to stojí čo to stojí.. Po prac.zmene mam navlhnuté ponožky a to mám dobré prac.tenisky.. Nič nepachne.. Iba sa potia.. Používam púder a sem tam spray na nohy.. Ale ja ich potrebujem mať v suchu.. Ďakujem za každú radu..

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucianne
19. dec 2020

@katiku a potia sa ti len nohy? Mne sa potia aj ruky a bohužiaľ je to choroba lieky, masti, vodičky nič nezaberá jedine co som sa dozvedela ze je elektro liečba alebo na pichať botox do dlaní a chodidiel 😒

sofia1
19. dec 2020

Stitnu zlazu máš ok?

katiku
autor
19. dec 2020

@lucianne iba nohy.. Nesmrdia iba ich mám mokré..

katiku
autor
19. dec 2020

@sofia1 áno.. S tým nemám problém..

katiku
autor
19. dec 2020

@viestta no veď toto.. Potrebujem nejaké dobré nech mám už pokoj.. Nepoznáš nejaké overené?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jumama
20. dec 2020

@katiku A nemoze to byt tymi teniskami? Z akeho materialu su, “dychaju”? Su rozne tensie tenisky, take dierkovane, letne, v ktorych by ti nemuselo byt teplo. Nosis bavlnene ponozky alebo ine? Lebo akakolvek primes podla mna sposobi, ze ponozky nesaju pot a noha sa viac poti. Ak v praci potrebujes vela chodit alebo stat, tak mozno by som hladala aj specialnu pracovnu obuv. Zamestnavatel vam nedava?

katiku
autor
20. dec 2020

@jumama zamestnávateľ dáva ale nieje vhodná pre mňa.. Kupovala som si sama.. Su dobre, všetky normy spĺňajú.. Ponožky mám bambusové..