Potenie a botox

9. jan 2024

Ahojte. Mam taky dost chulostivy problem uz asi od malička. Strasne sa potim v podpazuší, od malička nemôžem nosiť krátky rukáv, max čierne, biele tričká, tak isto dlhé rukávy aby neboli vidno mapy v podpazusi. Po pôrode je to vacsi extrem, dokazem prepotit ak kabat, mikiny, a začala som pracovať, no po 5 hodinach uz začínam doslova smrdiet...je to velmi velmi nepríjemné, nastriekam sa 20x a žiadny osoh... uz sa docela hanbím za toto v praci...😪 tento problem mame v rodine, keďže toto iste má aj moja mamina... moja otazka teda znie. Čítala som, že by mohli pomôcť botoxove injekcie alebo nieco takého, vedeli by ste mi poradiť, napr aj baby co ste na tom zakroku boli, kde je dobré ist, a ci je to naozaj účinné? Najlepšie NR, TT kraj aby som to nemala velmi daleko... ďakujem velmi krásne za vaše odpovede.

marcellka32
9. jan 2024

Najprv skús driclor

zuzinka888
9. jan 2024

Ano botox pomaha- no vydrzi asi len pol roka +- a potom treba opakovat a je drahy davno pradavno to stalo 700€ asi 10 rokov dozad( som zistovala). Tiez som radsej vyskusala driclor a pomohlo. Teraz davam mozno 3-4× do roko hlavne v lete.

autor
9. jan 2024

@zuzinka888 ak sa mozem spytat koľko vydrzi ten driclor? Teda jeho účinok. Raz som skúšala ale velmi davno, ale odradil ma ten hlinik co obsahuje...

marcellka32
10. jan 2024

Vyber si buď driclor alebo botox
Driclor treba správne používať podľa návodu

april171
10. jan 2024

Oba sú asi jedy, takže je jedno, čo si vyberieš. Ja tiež trpím hyperhidrozou od puberty, naučila som sa s tým žiť, aj horšie diagnózy sú. Driclor účinkuje najlepšie na podpazušie, ja už si ho dávam po tých rokoch tak 2x do roka, v zime sa už málo potím, ale to už bude aj vekom, že sa potenie zvoľňuje. Hygiena podpazušia je aj v robote jednoduchá, dá sa aj na WC oplachnuť, do roboty nosiť vždy náhradné oblečenie a cez obed vymeniť, takže naozaj netreba v robote smrdieť.

zuzinka888
10. jan 2024

Aj ja som sa toho bala- ale pocit sucheho podpazusia je super. Zo zaciatku som ho pohzivala podla navodu a rano podpazusie osetrovala aloe- lebo dost pali, ale uz po tyzdni som si vsimla zmenu k lepsiemu.

snehulienka639
10. jan 2024

Ahoj, je pravda, ze to funguje. Moj kolega absolvoval presne toto osetrenie - aplikaciu botoxu kvoli poteniu. Co viem, tak on bol v Ruzomberku na klinike Spinn a bol uz dokonca dvakrat. On to riesil uz davnejsie a osvedcilo sa mu to, tak potom isiel aj dalsi raz. Lebo tak ten ucinok po par mesiacov vyprcha, aby sa to obnovilo, tak potom chodis opakovane. Ale rozdiel je to obrovsky ti poviem.

snehulienka639
10. jan 2024

Ahoj, je pravda, ze to funguje. Moj kolega absolvoval presne toto osetrenie - aplikaciu botoxu kvoli poteniu. Co viem, tak on bol v Ruzomberku na klinike Spinn a bol uz dokonca dvakrat. On to riesil uz davnejsie a osvedcilo sa mu to, tak potom isiel aj dalsi raz. Lebo tak ten ucinok po par mesiacov vyprcha, aby sa to obnovilo, tak potom chodis opakovane. Ale rozdiel je to obrovsky ti poviem.

lenqua_12325
10. jan 2024

Depiluj si podpazušie.
Tiež som sa brutálne potila a nezaberalo nič.
Žiletku som vymenila za voskové pásiky a problém sa vyriešil.

autor
10. jan 2024

Dakujem baby. Skusim najprv ten driclor, ak nepomôže, tak pojdem na ten botox. Pekny večer

dadi30
10. jan 2024

Moj muz prepotil aj zimnu bundu...dal si botox do podpazusia a parada..1krat mu to vydrzalo asi 7 mesiacov..potom isiel znovu..