Potemnik skladový - ako sa ho zbaviť

via88
12. okt 2018

Baby, pridam aj foto. Tohto chrobacika mozno poznate vyskytuje sa v potravinach najma v muke byva v kuchyniach. Ma typicky puch - smrdi ako stara kniha, ked ho zapucite az oci skruti jak to smrdi.
No ja som ho nasla v spalni, par kusov. Uoratujem casto a kompletne, podpostelou za skrinami nie len “na oko”.. samozrejme hned som rozobrala komplet celu izbu, nasla som par mrtvych zamotanych v deke - v takej tej ovcej hunatej, inak nikde. Hned som dala prat (aj ked som chcela spalit :D). Chvilu nic a dnes som menila obliecky a zasa. Mam podozrenie na perovy vankus. Zivi aa inak okrem ineho (muka a podobne) organickym prachom (ale pucujem fakt casto). Co myslite mohol by jest perie? Vankus som prezrela nicnsom ale nenasla. Mozno nahoda ale nechcem toto mat v spalni, nemate skusenost do coho to ide? Neviem kde mam hladat pod kobercom nic, pod postelou za postelou v knihach nic.v kuchyni nie je, vsetko ciste.

via88
autor
12. okt 2018
bobricek1979
12. okt 2018

@via88 foto ja netuším či som to videla v spajzi

via88
autor
12. okt 2018

@bobricek1979 nejde mi pridat foto :/

via88
autor
12. okt 2018

@bobricek1979 aha “toto” sory. Ano v spajzi to byva. Ale v spalni? ::

bobricek1979
13. okt 2018

@via88 aha už som ai pozrela n a nete no nemamtskusenost, ale je treba vsetko vycisitt vyhadzat

barnecka
19. okt 2022

@via88 Dobrý den prosím vás co vám pomohlo? Lebo toto iste mame aj my