Posunuté platničky a bolesť panvy

10. aug 2024

Ahojte roky mám mierne posunuté platničky v krížoch a teraz má razom začala bolieť panva hlavne vzadu môže to byť z tej chrbtice alebo niečo vážnejšie

autor
10. aug 2024

Ešte dodám viaže sa to na pohyb hlavne predklon

pribinak
10. aug 2024

Ty tu píšeš často. Už sme x krát písali že pri platnickach nesmieš robiť predklon

Komu niet rady, tomu niet pomocí

autor
10. aug 2024

@pribinak ja som tu nepísala často a ono ani nie tak samotný predklon ako také vysunuté zadku alebo ako to povedať 😂

pribinak
10. aug 2024

Tak proste nevysúvaj zadok
🤗🤣🤣

luccija
10. aug 2024

Samozrejme🙂cvičís na tie platničky?to by chcelo nové MRI.Pravdaze pri predklone namáhas krize

jaass
10. aug 2024

Ozon do platniciek, cvičiť a cvičiť 🙂 mne to pomohlo

rozculena
10. aug 2024

ozón si nedávaj,to je iba dočasná záležitosť

jaass
10. aug 2024

@rozculena dočasná? 🤔

rozculena
10. aug 2024

@jaass áno,treba to opakovať a tiež to nie je vhodné pre každého a niekomu to nepomôže vôbec alebo sa cíti ešte horšie.Kedysi som si o tom niečo zisťovala

https://nemocnicaskalica.agel.sk/verejnost/leka...

gubcikova
10. aug 2024

@rozculena môj muž mal napr. ozón keď si raz jedného krásneho rána kychol a už ho brala záchranka. Mal jednu dávku a odvtedy je tomu 6 rokov, poctivo cvičí Mekenzi cviky a nič mu nie je. A to mal jednu prasknutú a druhú vytýčenú.Takze jemu pomohla

jaass
10. aug 2024

@rozculena zvláštne, sama som bola párkrát lebo mi hrozila operácia a vďakabohu teraz platnicky na 100% mám 😉 skúšala si zisťovať viaceré zdroje? To sa mi nezdá aby niekomu ozon ublížil 🤷‍♀️