Postup pri pozitivite

25. okt 2021

Dobryden,
prosim vas kde najdem presny postup co ked som pozitivny?
(dnes pozit pcr)
- teraz karantena 10 dni, to chapem.
- potom co? test? ci nic? staci ag?
- a clenovia domacnosti tiez 10dni ? ci oni dlhsie?
Kde to je nejak pokope spisane? sak na korona.gov je to snad 3x inak
dakujem komukolvek ochotnemu mi pomoct.

zuzkaa1991
25. okt 2021

Napísané neviem kde je ale svagor je akurát v karantene jak.mal.priznaky išiel na ag kedze sme vedeli bok s pozit. Osobou na 5 den mal príznaky ten den sa oddelil a len v izbe bol.clenovia ak su očkovaní nemusia byt v karantene ale svagrina s malym su tiez pre istotu aj na pcr isli na 5 den obaja očkovani zajtra mu končí karantena ak nechce nemusí ist na ag ale ide pre istotu aby vedel ako je natom ;) viem ze mu volala z hygieny a oni mu povedali cely postup

polovnicka92
25. okt 2021

U nás nám povedali na hygiene, ze členovia domácnosti ak nemajú príznaky môžu po 5 dňoch na test, plus 2 dní doma.. Pritom cez korona. Gov dostali termín po 10 dňoch iba.. Ja som chcela po cca 13 dňoch na test preventívne, prihlásiť sa mi už nedalo, tak som šla ze si zaplatím antigen a tam mi povedali, ze co tam robím keďže som už dneska vyšla pozitívne na PCR ( ale na teste som nebola).. Keď som sa dovolala neriesili, že niekde nastala chyba ale na čo chcem ísť znova na test. Členovia ak sú očkovaní a nemajú príznaky vrja môžu fungovať normálne bez testov riešili sme to pred mesiacom

autor
25. okt 2021

@jankaatg super dakujem🌷

dakujem moc za skusenosti dievcence 🌷🌷🌷

euka210
25. okt 2021

Nahlasit lekarke, hygiena sa ozve neboj, nas aj obkednali na pcr.