Poškrabaný hemagióm

julinku
29. dec 2020

Ahojte..chcela by som sa opýtať, ak máte s tým niektorá skusenosti..môjmu, skoro 17 mesacnemu synovi, sa urobil hemagiom na čele..bola to mala červená bodka..ale nedávno si to zoskrabol, aj mu to trocha krvacalo a teraz ma na tom zaschnutu chrasticku a je to aj o niečo väčšie..mali by sme s tým zbehnut ku kožnej alebo sa to nejak samé zahoji? Ďakujem

nika82
29. dec 2020

pre tvoj klud navstevou koznej dr nic nestratite

janinah
29. dec 2020

hlavne v korone nebehajte po dr. ,ak to nie je celkom nutné,ranku bežne dezinfikovať, pre pokoj duše zavolať pediatrovi a poradiť sa,tot nie je akútna záležitosť,v sk Zdravotníci máme kožnú dr,môžete dať foto tam a opýtať sa

flakulka
29. dec 2020

Netreba nic robit zahoji sa to len treba davat pozor aby chrasticku nezoskriabol mojej viac krat heman krvacal aj sam od seba a potom jej ho vyoperovali

julinku
autor
29. dec 2020

@flakulka..ďakujem..no nedávno si zase zoskrabol, strašne mu krv tiekla odtiaľ, ideme s ním k dr ráno, že čo povie, a už to mal pekne, suché, už sme čakali že to dopadne a bum, oddrbkal si to nanovo..v strede cela to má, tak keď robí blbosticky jasi sa tak furt na gauči alebo na vankúši si to suchne..už mu to budem nechávať prelepene, uvidíme čo povie dr

julinku
autor
29. dec 2020

@nika82 ďakujem..ideme zajtra k pediatricke

julinku
autor
29. dec 2020

@janinah ďakujem..ideme zajtra k pediatricke, dúfam že to bude stačiť, že nebude treba ísť s tým ku kožnej, veru nechcem sa s ním motať cez koronu