Porucha spánku/nespavosť počas dojčenia

bashee
1. júl 2021

Ahojte mate niekto skusenost s nespavostou pocas dojcenia? Maly spi celkom pekne ale mne sa napr stava pravidelne ze vecer ulozim maleho, on zaspi a ja si aj dam melatonin a moje telo je napate, mam strach zo spanku ze nezaspim (zacarovany kruh) a snazim sa uvolnit na nic nemysliet ale proste nejde to. 3,5 hod som bola vcera takto hore na posteli a chcelo sa mi plakat. Cas kym maly spi mi ubieha a ja nenaberam novu energiu v spanku ale miesto toho lezim a neviem zaspat. Pred porodom som so spankom nikdy problem nemala. Velmi ma to trapi. Nebyt tohto problemu uplne si to s malym uzivam. Miesto toho mam uzkost zo spanku a zavidim tym co spat vedia normalne a moc si materstvo skrz tento problem neuzivam…maly spinka pekne zaspi o cca 21 do 1:30 a potom sa budi zas na kojenie o cca 5 niekedy skor. Cize chyba je vo mne nie v nom. Viem zo stranok mamila ze sa moze persen aj pocas kojenia. Predpise aj obvodak nejake lieky na podporu spania ked kojim? Ci budem za blazna? :( prosim o rady a skusenosti - ale nie maly sa v lahu nevie kojit a ani spolu nebudeme spavat na posteli, musim mat svoj priestor inak nezaspim skusali sme veela krat. Nefunguje to. Zaujimaju ma skor ine medikamentozne riesenia…

veuska2
27. sep 2021

@bashee ahoj, ako sa ti dari so spankom?