Poranenie hlavy

patrikvida
2. júl 2022

Zdravím včera som sa trošku buchol do hlavy,a odvtedy sa strašne bojim ze to je nieco vazne,vsetci mi tvrdia ze v pohode lebo to bolo len kusok naraz..ale ja som taky ze mam skrabanec a uz si nahovaram...chcem sa spytat ked ma len sem tam zaboli to miesto konkretne spanok co ma bolieval aj doteraz lebo mam problem z krcnoi chrbticou...mal by som uz nejake priznaky po tom uraze aleho ako to je?dakujem za odpovedw

taktotedanie
2. júl 2022

Mali ste poruchu vedomia? Nepamatate si na okolnosti urazu? Zvracal ste? Mate rozmazane videnie a pocit na zvracanie? Tocenie hlavy? Krvaca vam rana?
Pokial nic z toho nemate tak to tazky uraz hlavy nebol a nemate ani otras mozgu, upokojte sa a nabuduce si davajte na hlavu vacsi pozor

patrikvida
autor
2. júl 2022

@taktotedanie nemal som nič okrem ranneho točenia hlavy ale to mam skoro každy den skrz krčnú chrbticu rana nekrvacala moc ani po uraze max.2 kvapky

patrikvida
autor
2. júl 2022

@patrikvida ale bojim sa strašne

taktotedanie
2. júl 2022

@patrikvida nechapem co riesite.. zbytocny strach a v podstate zbytocny prispevok vo fore..

patrikvida
autor
2. júl 2022

@taktotedanie no bojim sa dost,naozaj nic sa nemohlo poskodit?

taktotedanie
2. júl 2022
patrikvida
autor
2. júl 2022

@taktotedanie l3bo akoze ja som po tom naraze normalne do vecera robil a aj teraz som robim a v pohode len obcas zaboli

cherry_cherry
2. júl 2022

@patrikvida kedze bol uraz uz vcera, tak ak by to bolo nieco vazne, tak teraz urcite nepises na fora. Uz by si bol v nemocnici. Chapem, ze clovek ma stres, ale neries sa tolko. Udrel si sa, pamatas si, co sa stalo, neodpadol si, nezvracal si, normalne si sa rano zobudil, takze s pravdepodobnostou bliziacou sa k istote ti absolutne nic nie je.

taktotedanie
2. júl 2022

@patrikvida opakujem svoju odpoved
NIE,nic sa vam nestalo a nic vam nie je
Pekny den

patrikvida
autor
2. júl 2022

@cherry_cherry no jasne ďakujem krásne upokojili ste ma,lebo citim sa super len teplo ma niči ale to hž dlji

zirafienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patrikvida
autor
2. júl 2022

@zirafienka prečo?

sasa1983
4. júl 2022

@patrikvida lebo si prečítaj, čo píšeš. Čo je Ti 12, či ako?

zirafienka
4. júl 2022

@patrikvida a prečo mi bol zrušený komentár? Či ho mám znova napísať? Kto ho zrušil?...Ty...? alebo akčné adminky? Prosím vysvetlenie!!!!!!! Viac sa k tvojej dg. nebudem vyjadrovať.

sasa1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasa1983
4. júl 2022

@zirafienka napíš znova. Iste si rozumne pisala