Poraďte výborného zubára - Topoľčany, Trnava, Piešťany

kavicka0709
10. máj 2017

Ahojte. Uz som na nervy. Tyzden obvolavam zubarov kedze som u zubara nebola cca 3 roky. Potrebujem dat dokopy zuby uz konecne. Topolcany trnava piestany nitra.
mate nejaky kontakt na zubara ktory je ochotny ? Kazdy ma odmietol s tym ze az o 2 3 alebo 4 mesiace. Lenze ja pracujem v zahranici . Ach boze poslem vam bombonieru za pomoc. Na buduci tyzden 17.5 to potrebujem. Ak sa dakto najde budem velmi vdacna

lenkatt2
10. máj 2017

Mozem doporucit Mudr. Blaško v Trnave (najdete na nete kontakt). Ak ste ochotna si to cele zaplatit a ist mimo poistovnu, odporucam skusit zavolat a povedat sestricke co je vo veci. Cez poistovnu uz neberie, len podla trvaleho bydliska, ale aj nam povedal, ze ak si to zaplatime, zuby opravi, otazny je termin... (Popripade sa spytajte sestricky ci nevie doporucit nejakeho zubara, lebo myslim ze jedna ich zubarka si tiez otvarala ambulanciu) prajem pevne nervy

lienka737
10. máj 2017

Neviem, či takého nájdeš. Všetci majú "narváno". Náš zubár robí denne (niekedy aj víkendy súkromne) do 17.00 hod.

misell24356
10. máj 2017

mozem odporucit. sukromnu zubnu ambulanciu eurodent v piestanoch.

krokodil13
11. máj 2017

ahoj. skus caradsky dental topolcany. ten je dobry.

lienka737
12. máj 2017

@krokodil13 Čaradský neberie, ale skúsiť môže. Dobrý je, to je fakt.

ave17
12. máj 2017

Ja som spokojná s Mokosom,Topoľčany.A berie stále,dokonca v ojedinelých prípadoch aj v nedeľu- nepacienta🙂

majka1706
17. okt 2021

@ave17 fuuu prepac som rada ze mate s nim len dobru skusenost...k nemu z mojho hladiska nikdy stary slepy arogantny drzi dedo sprsvil mi 2zuby pritom bolelel jeden a teraz uz 2 chodila som k nemu na prerabky ze bolia a akurat pokazil nie opravil a muz uz tiez k nemu nikdy. ...🙆🤦

katulastraka
17. okt 2021

@lenkatt2 jej by to aj tak poistovna nepreplatila, kedze nechodila na preventivky 🙂 takze si to cele zaplati hocikde

lenkatt2
17. okt 2021

@katulastraka je to 4 a pol roka stara odpoved...

majka1706
19. okt 2021

@lenkatt2 ja som temu obnovila 😁😉 hladam zubara a nemozhla som nekomentovat pana zubara mokosa 🤣
Pekny vecer