Poraďte účinné vitamíny na rast vlasov a posilnenie.

bianka0207
9. júl 2019

Ahojte.
Ktorý vitamín slúži na zdravší rast vlasov? Hlavným cieľom nie je rast, ale hlavne posilnenie, pretože mi vlasy dosť padajú a lámu sa.
Starostlivosť o vlasy je v poriadku, používam luxusné produkty vyvinuté na slabé, lámavé vlasy, ktoré aj vypadávajú. Šampón, maska, olejček, sérum. + ricinový zábal 2x do týždňa. Čo mi aj prospieva. Ale stále je to málo. Nepomohli ani nožnice. Takže prosím, len k veci, neriešte šampóny a olejčeky, atď. Jedine len vitamíny.
Vlasy chcem vyživovať aj z vnútra, brala som vitamíny 4 mesiace z Dr. Max, sú v takom červenom obale ( neviem si spomenúť na názov), ale tie nepomohli. Máte prosím nejaký overený tip? Na nete som čítala, je pre zdravé vlasy treba brať biotín, alebo horčík. Ale fakt neviem, pretože na každej stránke píšu niečo iné :( bolo tam aj megnézium a mnoho iných..
Ak máte overený tip, prosím, dajte mi vedieť.
Ďakujem 🙂

nicoli02
9. júl 2019

@bianka0207 vieš čo ja by som ti aj vedela poradiť, ale nechcem aby to vyznelo blbo. Ja používam úžasnú kozmetiku, vlasy zhustli, sú zdravšie, majú objem. Úžasné!

radka_245
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radka_245
9. júl 2019

@nicoli02 Dobry deň chcem sa spytat Aku kozmetiku používate ďakujem vám

limetka69
9. júl 2019

najlepsie zabera zinkosel z lekarne za par eur. 😊

limia7
9. júl 2019

@bianka0207 mne pomohol biotin, okrem neho som brala aj železo a vitamím B. Na vlasy som si robila (aj stále robím) 3-4x do týždňa zábal z rozmixovaného banánu a vajíčka. Vlasy mi prestali padať, nelámu sa a mám ich krásne lesklé. Nezabúdaj, že čo sa vlasov týka, treba mať veľkú trpezlivosť a vitamíny brať xy mesiacov. Ja takto beriem tie isté vitamíny už asi 4 roky. Teraz som si pridala ešte aj kyselinu listovú

lorela
9. júl 2019

Zo spomenutých a ešte niekoľkých ďalších vitamínov na vlasy (vyskúšaných za posledných niekoľko rokov) sa mi najviac osvedčil komplexný doplnok výživy Biohar. Dostať ho v každej lekárni.

bianka0207
autor
9. júl 2019

Ďakujem krásne za tipy ! 🙂

lorela
9. júl 2019

@bianka0207 Pomýlila som si názov, nie Biohar (to je vodička) ale FORCAPIL 🙂

evora29
9. júl 2019

Nielen vitamíny z lekárne su dôležité, ale aj strava. Treba každý jest zjesť za hrsť orechov (ja jem kesu, para, mandle, striedam to).

adeli79
10. júl 2019
lorela
10. júl 2019

Orechy a semená sú dobré na kvalitu vlasov, na ich lesk ale problém s vypadávaním vlasov neriešia.
Čo sa teda tej stravy týka, tak nápomocné je skôr železo a kvalitné bielkoviny.

0hena0
10. júl 2019

@bianka0207 vezmi, kup aloe vera a duzinu si potieraj o korienky vlasov. Do vlasovej pokozky. Pomaha to aj po vypadavaniu po chemoterapii.

anjelik107
11. júl 2019

@bianka0207 ak chceš niečo na vlasy skús tekuty keratin, napíš mi a poviem ti viac, budeš spokojná

bianka0207
autor
11. júl 2019

@anjelik107 ten som uz mala

bianka0207
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelik107
11. júl 2019

@bianka0207 akej značky?

bianka0207
autor
12. júl 2019

@anjelik107 brazílsky keratín mi robila kaderníčka a tekutý keratín používam CHI. Ten meniť nechcem určite, ako som aj písala, mám záujem o vitamíny. Vlasová starostlivosť je OK, a na tom meniť nechcem vôbec nič, s tým som spokojná.. Ale už som našla aj vitamín. Kúpila som si Zinok, vitamín A.

adelakom12
15. júl 2019

@bianka0207 HALO BEAUTY co poznam taku svetovu znacku alebo u nas sa predava Zinkorot 🙂

anjelik107
15. júl 2019

@bianka0207 ja viem o keratine, ktory sa pije a pôsobí na vlasy z vnutra. To je úplne iný účinok na vlasy. Ak máš záujem, napíš mi súkromne a pošlem stránku

angel24
3. jún 2020

@anjelik107 ahoj o aký keratin sa jedná čo sa pije?

martina505
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majloo
17. jan 2022

Tak najlepsie je vybrat vitaminy, ktore maju v zlozeni toho viac, aj methionin, napriklad Vlasove hnojivo ma skvele zlozenie alebo aj ine. Kamoskina mama po brutal vypadani vlasov brala kadeco a nakoplo sa to, ked pravidelne zacala Dcko brat. Vela si pochvaluju aj kolagen. Mne osobne pomohlo Vlasove hnojivo, ale dobry bol aj Revalid.

pata222
16. jan 2023

Dobrý deň žienky ja by som potrebovala poradiť ohľadom,tiež vlasov minimálne 3.roky veľmi pomalí rastu vlasy niekedy vôbec môžte mi poradiť ktoré tabletky tie vitamíny sú dobre ?? Lebo údajne treba výživit aj zvnútra nejaky ten vlasový hnoj alebo niečo podobné má niektorá skúsenosti ?? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

karima512
29. nov 2023

mne pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, vlasy mi aj zhustli, cca po mesiaci som videla ze prestavaju tolko padat, skusila som aj donnuhair dva mesiace a z toho vobec nic

ivetatoracova
28. jan 2024

@limia7 aku kisilinu listovú

ivetatoracova
28. jan 2024

@adelakom12 a to není jedno či zinok.alebo zinkoro