Poraďte prípravky - bylinky na rast vlasov

lady511
1. okt 2012

Ahojte maminy ako asi akždej mamine vypadavali vlasy po porode a v čase kojenia,,terazs a to zlepšilo ale nemate naike tipy na rýchlejší rast vlasov?akos niake bylinky čo je overene a zaručene,,,aj ked velku ulohu hra aj genetika to viem,,počula som že žihlava,,,zinok,,odvar z lopucha či dokonca ovsene vločky ,,lebo sa aj často podstrihavam ale žiaden zazrak v raste to nieje dakujem a tešímsa na Vaše komenty 😉

lilysk
1. okt 2012

Ahoj ampulky od Vichi mi velmi pomohli .

ivett1
1. okt 2012

@lady511 naozaj, skús v lekárni ...určite ti poradia...ja som používala prípravky - komplex vitamínov a minerálov na rast vlasov a mne to pomohlo...dávam si to aj teraz - na zimu...(po lete mám dosť zničené vlasy a ja si ich ešte aj farbím) ....používala som panthenol výživový doplnok- tobolky...😉 ... z prírodných je naozaj výborná tá žihľava ... alebo ak máš svetlé vlasy aj harmanček, poprípade zábal z olivového oleja... (recepty sú určite niekde na webe, stačí dať do vyhľadávača) ... a výborné prípravky na podporu rastu vlasov má Capillan (sú drahšie...ale naozaj účinnné...🙂...)

adka_pajerska
1. okt 2012

@lady511 ahoj mam to odskusane a zarucene vola sa to Bánfi hajszesz a je to super 🙂

lady511
autor
1. okt 2012

@adka_pajerska
@ivett1
@lilysk dakujem babenky,,, 😉 vyskušam ,,chcela som skor prirodne ako bylinky,,lebo naozaj si valsy síce žehlím ale mam aj pripravky na žehlenie aby mi to moc neničilo,,,nefarbím si oich nefenujem,,používam masky,,,skuim harmanček aj olivovy olej,,, 😉

lentuska
1. okt 2012

Ahoj,
ja ficim na produktoch starlife. Je to prirodne a najdes tam vsetko. Ale ak by som ti mohla poradit, tak mozno skus zajst aj na vysetrenie k doktorke Tomovej, ona robi vysetrenie biorezonanciou za 15éčiek a mozno ti poradi viacej, mozno to ma aj inu pricinu. Ja chodim k nej odvtedy ako som mala mimomaternicove, davam sa dokopy a pomaha. Som spokojna. Chodime tam uz cela rodina. Ak by si chcel cislo, daj vediet.
@lady511

lady511
autor
1. okt 2012

@lentuska dakujem,,,ako niako že yb som kmoli tomu spavat nemohla to nie,,,ale ako každa žena ma chce mat dlhe valsy ako rastu mi ale chcem tomu troška pomoct 😀

lujzi812
29. dec 2013

Ahoj @lady511 🙂
čítala som v niektorom fóre že máš zaručené babské recepty na rast vláskov,chcela by som sa opýtať, či by si mi ich prosím ťa do IP nenapísala, nechám si rada poradiť, nakoľko mám problémové vlasy, a už som toho veľa vyskúšala 🙂

hoblinka13
29. dec 2013

ja uzivam zinkosel,vyberies cele balenie,potom 3 mesiace pauza a znova.a davam rozne vody lopuchovu,zihlavovu a velmi pomohli.nielen na rast,ale aj zmocneli a ostali krajsie,lesklejsie a pruznejsie.pouzivam od dixy teraz si davam regeneracnu vodu.celkovo lopuchovy odvar je vynikajuci a dolezita je masaz pokozky.nielen vyliat na hlavu,ale aj trochu premasirovat pokozku hlavy

aelinka
30. dec 2013

Doporučujem produkty OKG, vyrobené podľa starej čínskej receptúry, sú tekuté bez chémie a pre telo skvele využiteľné, sama ich užívam už niekoľko mesiacov a naozaj to funguje. Viac informácií pre Vás- http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda
obsahujú extrakty s mnohých bylín - žihľava , aloe, mata, kurkuma...a samozrejme sú prírodným zdrojom vitamínov, minerálov, enzýmov...