Poraďte overený prípravok na vyhladenie vlasov

laura0107
8. feb 2017

Ahojte mamicky. Prosim poradte mi pripravok na vyhladeneie nepoddajnych vlasov,sampon,balzam,sprej, hocico co mate naozaj osvedcene..som uz zufala..neviem si upravit vlasy ked potrebujem..vzadu mám jemne vlny ale skorej by som vlasy označila ako strapate..Žehlenie mi trvá hodinu..Vopred dakujem za každý tip..

bale1rinka
8. feb 2017

za všetko v prvom rade okolo 50-60 percent môžu gény, proti tomu bojovať žiadnymi prípravkami nemôžeš...ja mám napr. veľmi hladké padavé vlasy a prijala by som trošku kučeravé lebo si pripadám vždy ulízaná ako mona líza či mačka...spávam s nátačkami a do pár hodín sú zasa rovné, nepomohlo ani tužidlo či lak, to som mala zbytočne zlepené vlasy alebo sa mi vzadu za krkom začali šúveriť do klbka a nerozčesala som to....

laura0107
autor
8. feb 2017

@bale1rinka ja viem.moja mama ma take iste vlasy.aj babka.len ci nie je nieco na ulahcenie mojej roboty..
A tvoje vlasy ti zavidim..brala by som hned take rovne😉

lenkahorny
8. feb 2017

Ahoj, mne pomaha keratin. Sampon a balzam s keratino, velmi dobre su od CHI. Pripadne keratinova kura. Ja mam teraz aj taky sprej s keratinom od ogx ( https://www.ogxbeauty.com/hair/keratin-oil/inst... ) z BIPA a je celkom fajn, len mi trochu z neho lietaju vlasy sem tam 🙂 a krasne voni 🙂

lubhomira
8. feb 2017

Ahoj, ja mám tiež veľmi husté a nepoddajné vlasy, ako drôty 🙂 Takisto žehlím...Nedávno som objavila toto a nedám dopustiť, je to vynikajúce...http://www.parfemy-elnino.sk/kozmetika-revlon-u...

...a to som toho neskutočne veľa vyskúšala...🙂

julia17848
8. feb 2017

Ahoj. Značka Selective, ja používam radu ON CARE, smooth beauty milk. To je profi vlasová kozmetika, mlieko uhladzuje kutikulu vlasu. Cenovo trochu vyššie, ale mne napríklad vydrží jedno balenie dlho. Bez tohto si neviem predstaviť čo by som robila s vlasmi, používam po umytí vlasov, uľahčí mi to rozcesavanie aj pred zehlenim. Celkovo táto značka je kvalitná, ja kupujem v obchode pre kaderníčky. Inak len cez internet a to skôr v eshope čo sa špecializuje na vlasovú kozmetiku. V internetovej parfumerke som túto značku nepostrehla. Ďalej Redken je tiež dobrá vlasová kozmetika. Čo sa týka kozmetiky z drogérie, tak vo väčšine prípadov ak máš s vlasmi problém sú to vyhodené peniaze. Lebo furt len kupujes niečo nové a nič nepomáha, radšej jeden kvalitný výrobok ako kopa takých čo stoja za prd. Skús sa opýtať kaderníčky. 😉🙂

laura0107
autor
8. feb 2017

@julia17848 dakujem ti velmi pekne za tipy.tiez si myslim ze treba trocha investovat a kupit drahsie..skusim najst v eshopoch co si radila..diky

momoqui
8. feb 2017

@laura0107 ahoj ja mam sice rovne vlasy ale jedneho casu im akosi zasibavalo a vtedy som sa dostala k Tigi kozmetike a velmi som bola spokojna, myslim zw cerveny sampon aj kondocioner su na velmi poskodene vlasy, mala som aj krem na vlasy a ten bol skvely, nieco ako olejcek po umyti, len nie mastne ako olej

kahh
9. feb 2017

@laura0107 tak ja puzivam len tu zehliacu kefu, lebo co som odskusal pripravky, tak mi nepomahali, kedze ja chodievam spat s mokrymi vlasmi🙂 Mozno aj preto mi nepomahali, neviem