Poraďte niečo na extrémne mastné vlasy

9. sep 2020

poradte nieco na mastne vlasy.
mam od vichy sampon a vobec nepomaha. ked si ozmyvam hlavu rano, vecer to mam mastne, ked sa zmyvam denne, konce mam hrozne suche a lamu sa, ked obden, kazdy druhy den mam mastne vlasy 🤦
nejake typy?

monro
9. sep 2020

Suchy sampon 🙂

kiwi3
9. sep 2020

menej si umyvat vlasy a iba nejakym jemnym, najlepsie prirodnym, samponom. chvilu to trva, kym sa to zmeni k lepsiemu, ale da sa to vydrzat.

autor
9. sep 2020

@monro ten sprej? skusala som, ale vyzera to jak lupiny, neviem ci je aj na tmavsie vlasy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
extempore
9. sep 2020

Suchý šampón je nanič.. tie vlasy potom vyzerajú ako drôty... a to som mala aj kvalitne suché šampóny

skalnicka02
9. sep 2020

Ak ráno fénuješ vlasy, skús to obmedziť. Fén vysušuje pokožku a potom sa vlasy viac mastia.

kristinkakvetinka
9. sep 2020

@extempore mne napr.suchy sampon vyhovuje pretoze mam strasne jemne vlasy takze takto su aspon pevnejsie.

kristinkakvetinka
9. sep 2020

Je aj suchy sampon na tmave vlasy treba v drogerii pohladat,potom nieje biely ten prasok ale tmavy a vobec nevidno.Ja som blond pouzivam klasicky ale svagrina pouziva obcas ten na tmave vlasy a je v pohode.

janka_266
9. sep 2020

Ja umývam vlasy tiež každý 2-3 deň, mne sa osvedčilo namiesto suchého šampónu poprasit vlasy pri korienkov transparentným púdrom na pleť od NYx. Neostávajú po ňom stopy a kradne vlasy zmatnie. 😃

marygk
9. sep 2020

Ahoj, ja robievam takúto procedúru. Umyjem si vlasy, na šampóne nezáleží. Vysusim uterákom a do vlhkých vlasov dám penové tužidlo- ku korienkom. Hocijaké penové tužidlo taft je dobré. A treba ho použiť tak viacej. Po celej hlave,vlasy vysušim fénom do sucha. A mám na 3 dni od mastných vlasov pokoj. Ak chcem dať na tie 3 dni do vlasov aj objem, vyfukam vlasy v predklone a teplé vyčešem do vysokého vrkoča a takto nechám vlasy ochladiť. Asi pol hodinu. A je to.

simsalabim
9. sep 2020

Vlasy skus umyvat rano, lebo ak umyjes vecer, za noc sa ti uz mastia. A zo suchych samponov ja nedam dopustit na socikovsku klasiku. Aj dcere sa viac pozdava ako tie v spreji a je o dost lacnejsi a vydrzi dlhsie. A omnoho lepsi, ako tie v spreji. Inak ja si umyvam vlasy denne, rano a nemastia sa mi viac...ked treba, vydrzim aj den umytia + dalsie 2 dni.

shallimar
9. sep 2020

Ja som na Tom bola rovnako. Skúsila som tuhý šampón viac druhov. Veľmi dobrý pre mňa bol soaphoria na mastné vlasy a teraz mám čierno od Two cosmetics, tie dva striedam. A suchý šampón mi nerobí dobre, rovnakú službu spraví aj hladká múka a ta mi nevadí.
Dávať si akýkolvek olej aj len na končeky a ozaj minimum, to vždy len zhoršilo.
Teraz normalne, že vydrzim 2 dni, to som pred týmito tuhymi šampiónmi nezažila 20 rokov.

coco1
9. sep 2020

Nivea robí suchý šampón, ktorý je hnedý. aj keď umývam po ňom vlasy, ide hnedá voda 🙈

monro
9. sep 2020

Ja pouzivam batiste suchy sampon a je vyborny, treba riadne precesat. Maju aj na tmave vlasy.

eliska13
9. sep 2020

Tiež používam suché šampóny na mastné vlasy treba dať čo najmenej túžidla, laku, balzamu fenovať nie úplne horúcim vzduchom a len umývať často je to taký typ vlasov

gabulienka623
9. sep 2020

@simsalabim kde sa dá kúpiť prosím

lenuska9999
9. sep 2020

Mne pomohla vlasová kozmetika od Ziaja.. tie kozie mlieka a tak. A šampón mám taký zelený od nich. A taktiež keď ti mastneju vlasy by si si nemala dávať kondicioner ku korienkom

drsmolinka
9. sep 2020

Mastne vlasy su hormonalny problem, mozem si kupit aky sampon chces kym vnutorne nebudes ok tak ti nic nepomoze, na zaciatok skus biosil tabletky /prirodne so zinkom/ stoja cca 4€ a su velmi ucinne

barbara2791
9. sep 2020

Ja má ties podobný problém, každé 2 den si musím umývať. Ak niekde rýchlo potrebujem ísť a vidím ze mi masnejú už vlasy používam suchý šampón sa os na mastné vlasy. Je super, aspoň pre mňa a to som už vyskúšala kopu suché šampóny... A ešte čo najmenej sa hrať s vlasy, chytať si ich a tak, zo ties pridáva k tomu ze rýchlo masneju. Držím palce.

simsalabim
10. sep 2020

@gabulienka623 ja som kupilav 101 drogerie.

neluskas
10. sep 2020

Ahoj,tiež som mávala tento istý problém.nepomahali mi žiadne šampóny či z drogérie alebo lekárne.nakoniec mi pomohol jojobovym šampónom,vlasy nemastneju,netvoria sa mi lupiny,sú hustejšie a ľahšie sa rozcesavaju