Poraďte niečo efektívne na čistenie uší

bianka0207
5. feb 2019

Poraďte mi niečo na efektívne čistenie uší. Mám ušný sprej Aqua Clean z Dr Maxu, ale veľmi ma sklamal. Ďakujem.

janaakt
5. feb 2019

Bola som pred tyzdnom na ORL, lebo som si usi vycistiti nevedela a uz mi to zacalo prekazat. Skusala som Audisprej no cakala som vacsiu slavu. Lekarka mi povedala, ze Audisprej je na nic a odporucila mi spreje do usi na baze olivoveho oleja. Nastriekat a nechat vytiect, tak uvidim ci budu fungovat 🙂 Ale raz za cas (par rokov) asi zbehnem aj tak na precistenie k ORL 😂

veve4
5. feb 2019

Olivovy olej. Orl odporucaju len nakvapkat do ucha a ze maz sa rozpusti ..ja pouzivam tamponik namoceny do oleja

romiada
5. feb 2019

@bianka0207 mam znameho Orl lekara a vravi ze ak nemame vyslovene problemy a pocit plneho ucha tak nepouzivat nič. Dokonca ani vatove tyčinky. Že vyčistiť (povedal ze najlepsie prstom 😂) len vonkajši zvukovod (z čisto estetickeho hladiska) a ostatne nechavat na samočistiacu schopnosť ucha.

selest
6. feb 2019

Cerustop usny olej v spreji. Nastriekat nechat vytiect.

bianka0207
autor
6. feb 2019

ďakujem za odpovede. Nemám problém s uchom, len si potrpím na čistote, aj ucha :D ďakujem 🙂

patricia_b
6. feb 2019

@bianka0207 ja som bola u ORL a parafínov kvapky, že si mastnejsie, ale lepšie maz vyderie von

janaakt
6. feb 2019

@romiada ano, toto odporucenie som pocula aj ja a snazila sa nim riadit, az sa mi zacalo ucho "zalepovat", ked som na nom dlho lezala 😂 ale jedna navsteva u lekara to vyriesila snad na dalsich par rokov