Poraďte mi zubára v ZV, BB, ZH

lillif1
14. nov 2019

Dobrý deň,

vedeli by ste mi, prosím, poradiť, či ešte nejaký dobrý zubár berie nových pacientov? Som zo Zvolena, ale môže byť aj Banská Bystrica, Žiar, prípadne iné nie príliš vzdialené miesto, kde sa dá dostať verejnou dopravou zo ZV. Vopred veľmi pekne ďakujem. 🙂

fiafia
14. nov 2019

@lillif1 ahoj za mňa dr Tomáš Kuratko Zvolen Kuzmányho nábrežie . Či berie neviem ale za mňa topka či vybavenie, priestory, skúsenosti, prístup, a jeho robota 👌

snehulienka8
14. nov 2019

za mna ZVOLEN, MUDr. Ján KRÁLIK, dentoalveolárny chirurg, kontakt - 045/532 12 88, cez tyzden robi od 15.00 do 18.00 a cez vikendy robi dopoludnia..ma vsetko potrebne vybavenie, cize netreba chodit hore dolu, urobi RTG, aj chirurcicke zakroky, pod jednou strechou je aj zubna hygiena..priestory super, recepcia, cakaren, wecko, vsetko ciste, telka, casopisy, len skoda, ze tam clovek necaka dlho, nestiham pozriet telku, citat casopisy😉 ..no a samozrejme, pre niekoho je vraj drahy..ale to je uz na cloveku, ako ma usporiadane priority

conspi
14. nov 2019

@lillif1 alebo môžeš skúsiť aj Kastalia na Sliači. Tiež majú RTG, dentálnu hygienu a podobne.

lillif1
autor
14. nov 2019

@fiafia K nemu som už volala, ale už neberie. Ďakujem za radu v každom prípade 🙂

@snehulienka8 Ďakujem za odporúčanie. 🙂 Keď doštudujem a budem mať trošku viac peňazí, tak skúsim, momentálne by to asi nešlo ☹

@conspi Ďakujem, skúsim si tam zavolať. 🙂

dzejsik
14. nov 2019

BB - Marie Balážová alebo Peter Plintovič