Poraďte mi účes - krátky strih

kadan
24. júl 2015

Ahoj kočky
po 2 deťoch mi vypadali vlasy, teraz pomaly dorastajú a ja by som rada urobila zmenu. Vždy som mala dlhé vlasy, nosila som ich v cope.
Teraz by som chcela skúsiť krátky strih.
Teda už dávno som chcela, no nikdy som sa neodvážila.
Vasy mám jemné, padavé, párkrát som mala aj trvalú, ani tá ale nevydržala a padla / to už ale bolo dávno/
Strih nenáročný na údržbu 😅
čo by sa mi prosím Vás hodilo??

Ďakujem za rady 🙂

kadan
autor
24. júl 2015
kadan
autor
24. júl 2015

nejde mi sem dať viac foto, chcela som ukázať tie nové vlásky majú cca 3 cm a mám ich všade

kadan
autor
24. júl 2015
majal
24. júl 2015

Najlepšie by ti asi poradila nejaká šikovná kaderníčka , ona má urcite skusenosti, vo vseobecnosti si myslím ze krátke vlasy su trosku tazsie na udrzbu ako dlhé, ale ked más také jemné, tak by boli lepsie asi ostrihat, a potom ked nebudes spokojná, nechás si ich dorást, chod do toho, teraz v lete, alebo si pohladaj na nete ktoré ucesy sa ti pacia a potom konzultuj uz s konkretnou kadernickou, ona ti najlepsie poradí podla kvality vlasov

natalym
24. júl 2015

Neporadím, ale ja by som sa ostrihala a dala príp. melír. Budeš vyzerať mladšie.

majal
24. júl 2015

este si myslím ze ofina by ti pristala urcite 🙂

laura0107
24. júl 2015
laura0107
24. júl 2015

Daj si do googla sharon stone...tie jej kratke ucesy su uzasne,,,a podla mna fakt nenarocne..penove tuzidlo,30sek fen a hotovo..

laura0107
24. júl 2015

Budes kocka,mne sa zda ze mate aj tvar tváre podobnu...svetlejsia farba,alebo melir a je to eňo ňuňo 🙂

bosoriak
24. júl 2015

Ja mam cosi taketo: http://www.short-hairstyles.co/wp-content/uploa... a neviem si vynachvalit. Kazdopadne ak mas jemne a riedke vlasy, je kratky strih najlepsi. Co je narocne na udrzbu - kazde rano si musim vyfenovat a nagelovat. Trva mi to menej, nez ked som mala dlhe vlasy a robila som si cop, asi tak 5 minut aj s namalovanim oci. 🙂

natalym
24. júl 2015

@bosoriak To sú krásne vlasy.

kadan
autor
24. júl 2015

Super pozriem, ale melir mi asi kadernicka neurobi, vlasy su este oslabene a stale padaju

kadan
autor
24. júl 2015

@bosoriak
Waw super tak tento je perfektny aj farba

1martincanka1
24. júl 2015

Neexistuje na udrzbu nenarocny kratky strih..okrem strojceka..

kadan
autor
24. júl 2015

ešte by sa mi páčil aj tento

kadan
autor
24. júl 2015
kakajkova
24. júl 2015

ja si prave myslim, ze na jemne vlasy, na ktorych nic nedrzi nie je kratky strih vobec vhodny. skusala som a stale som vyzerala ako zmoknute kura...vlasy placate, bez objemu..cele zle. s dlhsimi sa da carovat viac a ked nestihas, tak gumicka ta zachrani vzdy 🙂

kratke vlasy su paradne...ak mas kvalitne vlasy, ktore su schopne drzat tvar (nie ako moje...ani po vytah nepridem a je po objeme :/ )

bosoriak
25. júl 2015

@kadan Ak mas jemne vlasy, tak tie ucesy, ktore si dala, nie su velmi vhodne. Tie "dlhsie" vlasy, ktore robia ten akoze objem, ti nebudu drzat. Inak to dopadne tak, ako pise @kajakova - splasknuta slama. Dolezite je nielen vlasy ostrihat nakratko, ale aj prestrihat. To vie len dobra a kvalitna kadernicka. Zatial najlepsi strih mi spravila jedna kadernicka len britvou. A po mesiaci-dvoch mi nepomoze nic, musim ist znovu strihat, pretoze mi to napriek pene a gelu pada.
Aj pripravky pri uprave su dolezite, ja som vyskusala asi 10 roznych, kym som nasla tie, co mi nelepia vlasy. Ziadny vosk, najlepsi je gel a samozrejme penove tuzidlo.

Kazdopadne zdoraznujem - nie je to bez prace. A kvalitna kadernicka je to najdolezitejsie. Zda sa to paradox, ale pri jemnych vlasoch ich musi na hlave ostat co najmenej, aby ich vyzeralo vela. Takze ostrihat, prestrihat, poprestrihavat, presekat a bude to super.

Drzim palce, potom daj fotku! 🙂

kadan
autor
28. júl 2015

@natalym
@laura0107
@bosoriak
Takze vzniklo toto..
Bez farby, ta bude az na buduci tyzden, asi melir, teraz je nejaka havarka tak odstavili vodu. Asi si to necham este skratit. No myslela som, ze to bude lepsie. Mozno sa dam uplne nakrátko.

bosoriak
28. júl 2015

@kadan Pekne! Uz len kupit fen a gulatu kefu a nejake tuzidlo a bude. Mozes to dat aj kratsie ak chces, ale podla mna je to OK, uvidis ako sa ti to bude upravovat. A ta farba este vela urobi. 🙂

kadan
autor
28. júl 2015
kadan
autor
28. júl 2015

@bosoriak uvidime, tyzden mam cas, uz totiz nemaju vilny termin teraz.

natalym
28. júl 2015

Troška gélu a postrapaiť to. Melír by bol určite fajn. Inak pekné. A nové okuliare by som si kúpila, také šmrcovnejšie. Pekná si.

susminka
28. júl 2015

Aj mne sa to veľmi páči. Dá sa to aj na strapato, aj na hladko. V porovnaní s prvou fotkou, je to bomba. Super zmena.

kadan
autor
28. júl 2015

@natalym
@susminka
Ďakujem kočky, melir bude vo štvrtok

dorymory
13. júl 2017

Ještě by jsi mohla vyzkoušet, nebo popřípadě lidé, co si to budou číst později, tenhle článek: http://www.esmina.cz/top-5-ucesu-pro-kratke-vlasy
Je to jako stvořené pro vás 🙂

tenaj
12. dec 2021

Ešte kratšie nieco na ježato a inú farbu by som zvolila

tenaj
12. dec 2021