Poraďte mi, ktorú elektrickú zubnú kefku kúpiť.

27. dec 2019

Ahojte, viete mi poradiť dobrú elektrickú zubnú kefku ? Vôbec sa v tom nevyznám, sú sonicke či akeeee, vie mi to niekto vysvetlit, poradiť ?🙂 ďakujem

anitka_4
28. dec 2019

Ahoj, elektrické sú dva typy. Jedna je rotačná a druhá sonicka. Rotačná má okrúhlu hlavicu a Sonička ju má ako klasická kefka. Tie rotačné sú dosť agresívne,po pár mesiacoch používania sa mi začali ničiť ďasná a odhaľovať viac zuby. Teraz mám sonicku a tá je super šetrná. Popozerať si recenzie na ne,napr na heureke. Ja má konkrétne sonicku značky xiaomi. Poprípade ak sa rozhodneš pre tu rotacnu okrúhlu,tak si vyber takú,ktorá má senzory tlaku a vždy keď budeš tlačiť príliš na zuby,tak ta upozorní.

janka2273
31. dec 2019

Sonické vyčistia zuby lepšie 😉 za minútu majú 30000 a viac kmitov a dobré vyčistia aj medzizubné priestory 😉tie značkové sú dosť drahé od nejakých 50€ aj po 200€🙄 ,ja som synovi kúpila v DM za necelých 30€ a je super a aj vyzerá veľmi pekne 😘👍 robí mi tam už roky kamarátka a vraj táto značka je omnoho menej reklamovaná ako tie drahé značky...osobne mám z DM už cca 6 rokov klasickú elektrickú kefku a stále funguje 😋😂👍