Poraďte gynekológa v Nitre

stellina1982
26. sep 2012

Ahojte baby som z Nitry , momentalne 12tt a chcela by som aby ste mi odporucili dobreho gynekologa v Nitre! ja mam dobreho,ale chcem sa dat poizriet este niekomu inemu. ako sa hovori "pre istotu". je jedno ci sukromnik ,alebo statny. Dolezite je ze ma kvalitne sono pristroje. DAKUJEM

tynamartina
26. sep 2012

@stellina1982 ty si nedáš pokoja ? všetko je v poriadku 🙂 🙂 🙂 😉

stellina1982
autor
26. sep 2012

@tynamartina 🙂jijij si ma vymakla🙂 ale dam si pokoja kazdym dnom sa ukludnujem viac...ale chcem mat nazor este nejakeho ineho odbornika ...pre istotu ako pisem...a koniec koncov to mam od Vas niekde som citala ze niektora bola tiez u dvoch roznych odbornikov...a tak ze aj ja teda chcem ist....-)heheeh

tynamartina
26. sep 2012

@stellina1982 ty si teda riadna expertka 😀 😀 😀

stellina1982
autor
26. sep 2012

@tynamartina no az to ide nanervy ako stresujem ...🙂 a to si ma nevidela aka som ked idem len k zubarovi...ten si uz musi o mne mysliet ze nie som normalna...o jednom kaze s nim dokazem viest hodinovu diskusiu..raz mi povedal par rkov dozadu ze sa pride pozriet na moj porod ...a ja ze preco? ze on si ma nevie predstavit sako uz len ja budem rodit ,ked z jedneho kazu dokazem urobit taku kovbojku🙂🙂🙂

tynamartina
26. sep 2012

@stellina1982 a si myslíš že ti len tak urobí nejaký doktor sono keď nie si jeho pacientka?

stellina1982
autor
26. sep 2012

no len tak to zrovna nebude...jasne ze si to cele zaplatim...s tym nemam problem...hlavne nech je vsetko ako ma byt...no a dokonca prve sono som si platila aj u mojho bolo to za 20e. ale nelutujem vela mi to dalo...

janulka188
26. sep 2012

@tynamartina vedela by som o mojom v Trnavy ,obcas k nemu idu aj baby z Ba a je vazne skvely so super pristrojmi ,len by si sa musela objednat a viem ze obcas robi vynimky ak je vela zaujemcov ze vezme aj po prac dobe nejake maminy 🙂 ale myslim ze by si musela asi za vystrenie platit ked niesi jeho pacientka ..ak chces napis sukromnu spravu alebo ako sa to tu vravi a napisem adresu a cislo 🙂

tynamartina
26. sep 2012

@janulka188 ale to nie je moja otázka ale
@stellina1982

zuzana76
26. sep 2012

@stellina1982 na sono staci zajst do medicinskeho centra a zaplatit si ho - ak si zaplatis, daju ti aj fotku, myslim,ze iny lekar bude robit drahoty vysetrit ta, ak nie si jeho pacientka, co ak sa nieco stane, lekari si neradi "lezu do kapusty" . ja som mala jeden problem, konkretne nalez - hrcka na prsniku asi 5 dni pred Stedrym dnom, moj gynekolog mal uz dovolenku, tak som chcela ist k sukromnemu , ze si zaplatim, len nech sa na to pozrie, co je to za hrcka, dojcila som, odmietol ma vysetrit a poslal ma do nemocnice, nastatsie v medicinskom centre na chrenovej sa zlutovala jedna Dr. a urobila mi sono prsnika a skonstatovala,ze sa nemusim bat, takze vdaka nej som nemala Vianoce plne stresu.

tynamartina
26. sep 2012

@stellina1982 čoooo 20€ ? to prečo si platila???

janulka188
26. sep 2012

@tymartina ahaaa prepac 🙂)som zaciatocnik :P

tynamartina
26. sep 2012
janulka188
26. sep 2012

@stellina1982 to si vobec nemala platit ..to sono je povinny ti urobit a len pre zaujimavost by som bola zvedava ci ta tvoj gynekolog poslal aj na EKG 🙂ktore je tiez povinne

tynamartina
26. sep 2012

@janulka188 EKG povinné ??? s tým som sa ešte nestretla a tiež mám už 2 deti 😕

janulka188
26. sep 2012

@tynamartina ak si otvoris matersku knizku tak je tam pridane EKG v 1a 3 trimestri ..ja som na nom bola povine pred ukoncenym 12 tyznom a vyznacil mi ho vykricnikom a od lekarky plus peciatku ze bolo dobre aj s datumom...a pri tamtych dvoch som to tiez nemala ale teraz je to tak

tynamartina
26. sep 2012

jojo v tej knižke je tolko popísaného napr. aj NT meranie a nie je povinné dokonca nadštandardné aj profylaxia aj amnio takže to že to tam je neznamená že je to povinné vyšetrenie nie?

stellina1982
autor
26. sep 2012

@janulka188 ano posli mi spravu s kontakt udajmi dakujem

stellina1982
autor
26. sep 2012

@tynamartina no bola som na prve sono vysetrenie ked osm bola medzi 5-6tt od PM a povedala mi sestricka ze ok ked som tt ze sa na mna pozre gyn ale ze sono nerobia lebo ze by tam nic nebolo viediet,ale ze ked chcem tak za 20eur urobia, ze to je namne...a tak jasne ze som si zaplatila a nelutujem ...bolo vidiet gestac vak co som ani netusila co je a bola tam taka mala 1az2mm bodka ktora na mna blikala.-)

stellina1982
autor
26. sep 2012

@tynamartina a na EKG som nebola ,ani na skriningy...idem az 10.10 cé budem podla PM vnejakom 14tt.preto chcem ist aj niekomu inemu nech mi povie posud odporuci uisti a pod...

tynamartina
26. sep 2012

@stellina1982 No aj ja som si platila teraz v 12tt za to NT ale 7€ preto som šoknutá stej tvojej sumy

tynamartina
26. sep 2012

@stellina1982 a ty si od toho 5tt nebola na sone? veď povinný je 10tt . 14tt je dosť neskoro

janulka188
26. sep 2012

@stellina1982 a @ tynamartina dievcence tak za taketo sono sa vazne neplati ,,ved je v zaujme gynekologa aby ti urobil sono a je to aj jeho povinnost ..neviem ale zacinam si mysliet ze mam uzasneho gynekologa 🙂a to mi berie kazde 3 tyzdne krv a kontroluje vsetko 🙂 a hej aj mna objednal este 15,10 a to mi tiez bude robit sono ci je vsetko ok a samozrejme ze neplatim...

stellina1982
autor
26. sep 2012

@tynamartina bola som potom v 7tt5dni lebo mi hrozil potrat mala som silne bolesti , a potom som bola v 10tt

gabriellka
26. sep 2012

@stellina1982 ja som mala 4 soná za celé tehu a ty chceš silou mocou 4 hneď v prvom trimestri? nechápem z akého dôvodu chceš dobrovolne zaťažovať zbytočným sonovaním svoje dieťa. užívaj si tehu a neprivolávaj si zbytočné diagnózy