Poraďte dobrého psychológa v Bratislave pre dospelého

24. nov 2019

Dobry vecer, mozete mi prosim poradit dobreho psychologa v BA? Mam vazne zdravotne problemy a cakaju ma desive zdravotne procedury. Potrebujem urgentne pomoc psychologa, ktory by mi vedel pomoct prekonat uzkosti a strach z nachadzajucich procedur. Dakujem

janne318
24. nov 2019

Ahoj. Ak by Ti nerobilo problém chodievať do Šamorína, Dr. Mária Tunyiová je TOP 👍

autor
24. nov 2019

@janne318 zial nemozem zo zdrav. dovodov. Jedine BA.

korbac
5. feb 2022

@janne318 Máte osobnú skúsenosť ?

janne318
5. feb 2022

@korbac Áno.

luna379
5. feb 2022

@janne318 aké má ceny, nevieš prosím ťa? Neviem dohľadať…

janne318
5. feb 2022

@luna379 konzultácie prepláca zdravotná poisťovňa.

luna379
5. feb 2022

@janne318 ďakujem, skúsim jej v pondelok zavolať, aj ja by som potrebovala

korbac
5. feb 2022

@janne318 hľadám pre dcéru, popôrodná depresia, poriešila by to? ako dlho sa čaká na termín ? Srdečná vďaka ❤️

janne318
5. feb 2022

@korbac
@luna379 Je to pani doktorka v rokoch (tipujem okolo 60-tky) s bohatými skúsenosťami a celoživotnou praxou. Jej prejav a spôsob komunikácie pôsobí veľmi upokojujúco, príjemne, a nenásilným spôsobom si dokáže získať dôveru človeka. Mne osobne ju odporučila kamarátka, ktorá ju sama navštevovala kedysi v puberte a jej prípad bol dosť komplikovaný, nakoľko vôbec nevedela, z čoho jej problém vlastne pramení. Dr. Túnyiová ju uviedla do hypnózy (samozrejme po dôslednom zvážení a so súhlasom v tom čase ešte jej zákonných zástupcov) a zistila, že pôvod jej problému tkvie v rannom detstve, keď kamarátka ako trojročná zažila čosi veľmi nepríjemné, bolestivé, traumatické (z diskrétnosti nebudem bližšie konkretizovať). Keď mi to kamoška hovorila, čumela som jak puk - prišlo mi to až neuveriteľné. Ľudská psychika je skutočne veľmi zvláštna. Je zaujímavé, že ona napríklad si ten traumatický zážitok v stave normálneho vedomia vôbec nepamätala - a pritom jej fakticky poznačil celé detstvo (nebyť pani doktorky, tak snáď aj celý život).
Tým samozrejme nechcem povedať, že jej terapeutické metódy budú vo vzťahu k Vám rovnaké - píšem to len pre zaujímavosť, že je asi fakt dobrá, keď si dokáže poradiť aj s takýmito náročnými prípadmi.
Ja osobne som ju až tak prudko nezamestnala 😂😅 - so mnou si poradila docela jednoducho. 😄😊

janne318
5. feb 2022

@korbac ako dlho sa čaká na termín Vám neviem povedať. V čase, keď som ju navštevovala ja, to bolo niečo okolo 2 týždňov, s tým, že na každom sedení sme si zároveň dohodli už aj termín ďalšej návštevy. Netuším, koľko má v súčasnosti pacientov a či to s tými termínmi funguje u nej stále rovnako.

korbac
6. feb 2022

@janne318 Srdečná vďaka za odpoveď ❤️🤗