Poraďte čo ešte užiť na veľkú bolesť zubov.

iwanka222
9. mar 2020

Ahojte baby boli ma zub aj na dotyk. Som objednana k zubarovi v stredu rano ale ta bolest je neznesitelna. Igalgin nezabera. Co by ste odporucili? Na pohotovost ma nikto nedostane. Dakujem za rady.

anjelik9993
9. mar 2020

@iwanka222 neviem, kde máš zubára, ale náš berie bolesť prednostne..

heln
9. mar 2020

Ahoj, môže Ti odumierať zub a môžeš tam mať hnis..... ale možno nie. Čo mne jedine pomohlo bol Nalgesin. A zváž, či nepôjdeš k svojmu zubárovi už zajtra ráno ako bolestivý prípad.

kvietocek05
9. mar 2020

Jednoznacne co najskor osetrit. Skus zavolat svojmu zubarovi, vezme ta prednostne. A skusit Nalgesin, ten dobre zabera

iwanka222
autor
9. mar 2020

@heln @kvietocek05 Ale Nalgesin je na predpis nie?

weisovameggy4444
9. mar 2020

@iwanka222 ked nechceš ist na pohotovosť a radšej budes trpieť tak si kúp brufen granulát to je pecka od bolesti a je voľnopredajný 🤪

laguna28
9. mar 2020

@iwanka222 ja osobne beriem lieky len ak naozaj musím. Keď ma bolelo zub tak sim si rozdrvila zopár klincekov a zaliala vodou. Keď klinčeky zafarbili vodu tak som si s tým vyplachovala ústa a veľmi mi to pomohlo. Vraj to zafarbí aj zuby na Žlto ale mne sa to nestalo. Voda z klincekov má protizápalové účinky a ako som vravela mne pomohla aj od bolesti

maggie1978
9. mar 2020

Flector, ten mi najrýchlejšie pomohol.

martinals
9. mar 2020

Ahoj keď je to také bolestivé asi by som nečakala a išla na pohotovosť alebo zavolala zubárovi nech ta vezme hneď, akútne prípady by mal zobrať prednostne bez objednania

heln
10. mar 2020

@iwanka222 nalgesin je normalne volnopredajny, je ich viac druhov.

iwanka222
autor
10. mar 2020

@heln Uz som si kupila a rano hned ako prva som objednana k zubarovi.

katkullka
10. mar 2020

Kup si valetol ten je na hlavu aj na zuby je volnopredajny ale daj pozor je to dost silne ak si zvyknuta len na ibalgin.