Poraďte alergológa pre dospelých v Prešove

susann80
23. jún 2013

ahojte vite mi poradit dobreho alergologa v po pre dospelych? plati sa nieco za vysetrenie? treba mi listok od vseobecnej lekarky? dakujem za rady. resp. aka je tam forma objednavania....

janinah
23. jún 2013

http://alergoimun.sk/ preštuduj si stránku,chodíme so synom za Dr.Lešťanom,neviem o tom,že by nebral dospelých pacientov,som max. spokojná

susann80
autor
24. jún 2013

@janinah no ale u neho sa za vysetrenia plati nie? lebo ked som sa chcela na stranke online objednat
. vsetky terminy mal platene. a to. i treba na zaciatku listok od obvodnej? dakujem

janinah
24. jún 2013

@susann80 platí sa aj neplatí,preto som ti písala,že preštuduj si stránkuklikni tam pri online objednávaní,že bezplatné vyš....,lístok od obvodnej neviem či treba

danuska24
26. jún 2013

ja chodim k Dr. Kováčovej už roky a som spokojná. Za vysetrenie sa neplati, listok od obvodneho treba, ved vymenne listky treba opät od aprila ci od kedy

luk25
26. jún 2013

@susann80 ahoj ja chodim k Eštokovej je to fakt odbornicka, nic neplatiš, len vymenny listok treba a priprav sa na dlhe cakacie doby, ked sa objednas tak cakas cca 3mesiace za vysetrenim, alebo prides skoro rano cca o siestej a zapises sa do poradia