Poraďte, ako pribrať?

ivulik2311
12. júl 2019

Ahojte..prosim vas, ako by sa dalo pribrat?? Bud dake ,,domace figle,, alebo dake overene vyzivove doplnky..dakujem za rady

bubbinaa
12. júl 2019

@ivulik2311 záleží aj na tom či cvičíš. Ak nie len si upratať hormóny a normálne jesť. Ak cvičíš tak veľa posiľovať, papať protein, gainer a bcaa 🙂

ivulik2311
autor
12. júl 2019

@bubbinaa nejde o mna ale o priatela..dakujem

prevenar
12. júl 2019

@ivulik2311 musi cvicit a vela jest. nech skusi na zaciatok 3000 cal. a uvidi, ci zacne priberat , ak nie , tak zvysit kalorie na hodnotu, ked zacne priberat.

samozrejme , stravu treba volit rozumne , aby neostal tucny. je rozdiel priberat svalovu hmotu , alebo tuk .

tyrkysova_kobyla
12. júl 2019

@ivulik2311 ja osobne som pribrala na vahe, ked som zacala viac jest, teraz ako cvicim, tak to uz vidno aj na objeme

svettii
12. júl 2019

Ako má pribrať? Akože normálne iba na váhe, že tuk? Alebo akože chce mať vypracované telo?

bubbinaa
12. júl 2019

@ivulik2311 to je to isté, ten istý postup, ako som písala vyššie.

bogierka
12. júl 2019

nechapem ako by mal pribrat, ci dosvalov alebo tuk. bo potom su ostupy rozne. chcelo by to to poriadne ozrejmit

arcticcode
12. júl 2019

Ak chce pribrat tuk, treba vela grilovat, zrat parky klobásy slaniny a zapijat pivom s cipsami. Kokakola tiez nie je na zahodenie.
Ak chce pribrat svaly a cvici, tak 2g bielkovin na kg telesnej hmotnosti, 4g sacaridov a 0,8-1g zdraveho tuku