Poradíte účinný krém na suché päty?

lenkamartin
7. apr 2020

Ahojte nevedeli by ste mi poradiť fakt účinný krém na suché ale fakt suché päty? Aj keď ich opilnikujem namastim v pohode a ráno extrémne suché už si neviem dat rady

hanybi
7. apr 2020

krem s ureou, idealne okolo 25% a viac...

misiatko14
7. apr 2020

@lenkamartin parasoftin ponozky...das ich do 10 dni sa ti zacnu extremne supat nohy,trva to asi tyzden a mas krasne nohy..najlepsie teraz, kym este nenosime slapky a sandale 🙂

lenkamartin
autor
7. apr 2020

@misiatko14 používa sa to ze akzdy deň nový pár ponoziek?

kirakira
7. apr 2020

nie na jedno použitie mala som ich cc 40 min na nohach a tyžden sa mi chodidla šupali ako keby som mala lepru tak že naozaj teraz kym sa nosia ponožky nie hole nohy

lenkamartin
autor
7. apr 2020

@kirakira vyskúšam už aj objednávam

jajko22
7. apr 2020

@misiatko14 l1 no ale suche nohy sa vratia, nie? treba dalej pouzivat ureu, kerazol a podobne..ale diky, aj ja objednavam.

spajky
7. apr 2020
cacianka
8. apr 2020

Moj muz mal az praskliny a jednu fest hlboku.dlho neriesil, ved poznate - chlap.ale ked hnusne bolelo uz ma pocuvol.
Takze vecer bol kupel v horucej vode s prisadami, oškrabanie pemzou, skrabkami.premastit modrou indulonou a este hruba vrstva.potom mikrotenovy sacok a ponozky.toto robil cely tyzden a nohy mal ako bábätko.teraz su uz lepsie kremy a masti.

zuzi56
8. apr 2020

Ozalin 1,50€

misiatko14
8. apr 2020

@lenkamartin nie das si ich len raz...najprv som si myslela ze blbost, ale po par dnoch asi po tyzdni sa mi zacali supat nohy...cele aj okolo nechtov kozicka...za mna je to najlepsie zo vsetkeho co som vyskusala..

misiatko14
8. apr 2020

@jajko22 jasne treba ich potom kremovat ale ja som mala asi dva mesiace pekne nohy...niekomu treba mozno castejsie pouzivat, to ma podla mna kazdy inak 🙂

akinom0077
12. apr 2020

@lenkamartin Infadolan na noc natriet hrubu vrstvu a dat na noc bavlnene ponozky ... najskor vsak kvalitna pedikura nasledne toto kremovanie

akinom0077
12. apr 2020

@misiatko14 / aj ja si davam Parasoftin - parada lepsie ako pedikura.. v lete vsak chodim na pedi aby som
nebehala v slapkach so supajucimi nohami🙂 v zime Parasoftin... nedavno som si robila poslednu kuru zaciatkom aprila 🙂

lucifera
13. apr 2020

@hanybi ano.ja mam tiez taky.a je naj!

itaa
15. apr 2020

AHOJ, ja odporúčam na všetko suché karoténový krém od Pompom https://www.pompomnatur.sk/karotenov-krem-s-yla...
Ja som sa nevedela zbaviť suchých pier, už je to ok. Ita

lela53
20. feb 2021

@lenkamartin aloe vera regeneracna starostlivosť o chodidla + na podporu vstrebavania živín z kremu aloe vera Drinking gely, viem aj objednať