Poradíte opaľovací krém na telo s atopickým ekzémom?

123choco123
4. jún 2015

Ahojte mozno to tu uz je ale mam velmi citlivú pokožku co sa týka opaľovacích krémov a slnka....dnes som sa bol opaľovať prvykrat tuto sezónu mala som Cien sprej z Lidl nakoľko bol obchod najbližšie a nestihla som Drigeriu/lekáreň. na stehnách sa mi vyhodili po osprchovani drobne červene "vyrážky".mavam problem aj s ekzemom a som alergicka. Aky krém používate?ked som na dovolenke zvyknú sa mi vychádzať celé ruky a strasne ti svrbí preto zvyknem užívať počas dovolenky Flonidan.Mate skúsenosti s Daylong? Mna opáli rýchlo a do hneda s tym problem nemam,trápia ma skor tie malinké vyrážky

pribinak
4. jún 2015

Bioderma, majú velmi kvalitne výrobky, aj pre atopikov a ľudí s citlivou pokozkou. Jediná nevýhoda je cena

bamb27
5. jún 2015

skus za studena lisovany olej zo semien malin,, ma prirodzeny UV faktor okolo 30 ..je to uplne cisty produkt,,, ja som ho pouzivala vlani, vyrazky sa mi nevyhodili, aj ked s tym mavam problem ...nevyhoda je, ze sa nie celkom dobre vstrebava a mozu ti z neho ostat zlte flaky na obleceni

iinuska
5. jún 2015

tie cervene vyrazky mohla byt aj reakcia na slnko. Nemusi to suvisiet s opal. kremom

2danculik
5. jún 2015

My mame olej z malinovych semien, treba častejšie natierať, ale mala sa ešte nespalila

07022007
5. jún 2015

ja používam VICHY a nedám dopustiť

nutrimas
5. jún 2015

123choco123 Jednoznacne sa priklaname k oleju z malinovych semien, je to cisto prirodny za studena lisovany olej, OF sa zvykne uvadzat medzi 30-50, vhodny je aj pre male deticky. Pri kupani alebo pri mori je dobre nanasat olej castejsie. Pri vnutornom uzivani posobi ako preverencia rakoviny, u muzov rak. prostaty.

moje123
5. jún 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Ja používam Protopan Sun Protect a som spokojná (www.protopan.sk)

baska1
5. jún 2015

Bioderma, teraz maju aj vyhodne rodinne balenie. skus pred letom uzivat Betakaroten, na slnko ziaden parfem a inak potriet Fenistilom, je to solarna alergia

rakywanda
5. jún 2015

dcéra ma atopák a tiež nám kožná odporučila jedine biodermu, v sezóne zvyknú mávať akciové balíčky za slušnú cenu

axelina
5. jún 2015

Mne minuly rok poradila lekarnicka Bioderma Photoderm Mineral 50+.
Sice moj syncek nema nastastie atopicku pokozku, ale vtedy nemal ani rok a ze tento je najlepsi. Inac ma aj napisane na baleni, ze sa da pouzivat na - alergicku, atopicku, citlivu pokozku.
http://simonpharma.takeit.cz/produkt/bioderma-p...

bibistec
5. jún 2015

ja mám dcérku s atopickým ekzémom a jej vyhovuje mlieko z DM to ich.

evulienkaslx
5. jún 2015

Bioderma OF 50+

poisonblu
5. jún 2015

dnes to bolo zhodou okolnosti v damskom.klube a radia urcite mineralne opal.kremy, napr bioderma ma 50tku..mineralne su.vhodne pre alergikov a citlivu pokozku

lenatali
7. jún 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Tiež mám dobrú skúsenosti s opaľovacím mliekom od protopan. Je vhodný aj pre deti, takže ho používáme aj s dcérou

kiki68
7. jún 2015

Bioderma, bud pouzivam SPF 30 alebo 50. Ziadne prejavy kozne po nej nemam.

grossmann
7. jún 2015

brat je atopik cez 30 rokov a pouiva len daylong

zaba21
7. jún 2015

Tiez mam dobre skusenosti s Biodermou OF 30. Co sa tyka ceny, je drahsia, ale z mojej skusenosti dost dlho vydrzi.