Poradíte gynekológa v Žiline?

zuzana9285
30. apr 2012

Dievčatá, chcem sa opýtať, ktoré pochádzate zo Žiliny, či máte niektorá skúsenosti s Dr. Veselým alebo Jamriškom - gynekológmi. Aký majú prístup? Poprípade vedeli by ste mi doporučiť nejakého dobrého gynekologa v Žiline, ktorý prijíma nové pacientky?
Veľmi pekne ďakujem za odpovede. Moc mi tým pomôžete 🙂

danusskaaa
30. apr 2012

ja chodim ku Paučinovi a aj vsetky moje kamosky tam sli. zoberie vzdy aj nove pacientky. plati sa sice prva prehliatka /cca35e/ kde si ta on poriadne prezrie a urcite aj porozprava co vidi a ak je nejaka zloba pokusi sa napravit. fakt odporucam, ma to tam vsetko novucke /abmulanciu ma oproti Mirage-u v budove ako je palacinkaren/, takze sa citis prijemne a jeho pristup i pristup sestricky su superne!!! a v pripade, ze by si chcela aby bol aj pri porode, pride kedze je gynekolog-porodnik!

janynkaaa
30. apr 2012

Aj ja sa pripajam a odporucam Paucina, je dobry a ma tam milu sestricku 😀 a ma tam aj vsetky pristroje ked som bola tehotna nemusela som behat po sonach a monitoroch inde ,kamoska ma veseleho a ze ten nema tak musela chodit hore dole 🙂

rybka009
30. apr 2012

ahoj ja chodim k jamriskovi a som s nim zatial spokojna, sestricka je na pohlad neprijemna ale inak je velmi zlata. Nemala som s nim ziadny problem ked nieco je hned to riesi. Sono robia vzdy poobede uorok a stvrtok, ale par krat mi urobil sono aj ked som prisla doobeda. 🙂

korcek
30. apr 2012

Jamriska 🙂

nikolik88
30. apr 2012

@zuzana9285 aj ja mam paucina a som nad mieru spokojna odporucam 🙂 @danusskaaa a stou sestrickou mas prawdu je suprowa 😉