Poradíte endokrinológiu v Bratislave?

trezalka19
7. dec 2012

ahojte, poradili by ste mi prosim dobreho doktora/ku v Bratislave? najlepsie Ruzinov, ale v podstate je to jedno..len hladam lekara ktory je odbornik a hlavne komunikuje..dakujem

xlucia
7. dec 2012

@trezalka19 pre dospeleho ci dieta?

nanyka
7. dec 2012

odporúčam sa vyhnúť MUDr. Malackej v Karlovej Vsi - arogantná, nepríjemná a navyše nie je dobrý odborník 🤐

lila77
7. dec 2012

@trezalka19 na Kramaroch tam je taka detska klinika naozaj dobra odbornicka pani doktorka

trezalka19
autor
7. dec 2012

@xlucia pre dospeleho, teda pre mna 🙂 dakujem..mudr. rybar v ruzinove ma vyradil, lebo som sa vraj dlho neukazala..rok - je vraj dovod na vyradenie :(..

suuzi
7. dec 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ja chodim ku kalafutovej do petrzalky - bola som u nej zatial 2x, je velmi mila, zodpovie vsteky otazky a mozem sa pytat, kolko chcem. pozri si na nu recenzie na internete. pisu, ze ma blbu sestricku, ja som zatial nemala problem.

ale ci pomoze, to neviem posudit - ja som zatial iba sledovana....

v kazdom pripade hned ked som lala vysledky z gyn - protilatky - tak som jej zavolala a dala mi termin ihned, ked som povedala, ze som tehotna