Poradíte dobrý krém na vrásky?

evinarat
28. sep 2014

Doteraz som nemala žiadne, ale ako kojím a v noci milión krát vstávam sa mi okolo očí začína niečo črtať , viete poradiť čo na to? Ďakujem za rady 🙂 🙂 🙂

mawka
28. sep 2014

@evinarat mna kazdy ocny krem stipe. ono to bude u teba unavou. skor ich skus hydratovat, obklady, upokojujuce masky na oci a tak. a potom si z mediprexu objednaj cisty vitamin e v kapsulach, je to mesacna kura, vyzivuje, nedrazdi a je to velmi jemny olejcek. na mesiac to stoji 16 eur. kremiky su sama chemia a okolie oci dost citlive. a pokial nemas hlboke vrasky, tak nemusis vymyslat s agresivnymi kremami. podla foto mas krasnu plet.
http://www.medaprex.sk/sk/internetovy-obchod//v...

ladkyna
28. sep 2014

pit vela vody samozrejme a odporucam sipkovy olej, pripadne hydraluron

monkabr
28. sep 2014

@evinarat tu je rovnaka tema, kde som poradila jeden sice drahy, ale fantasticky krem na vrasky a najdes tam aj vela dalsich dobrych rad 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/aky-krem-je-najlepsi-proti-vraskam-po-tridsiatke-2/

mamaveronika
28. sep 2014

Ahoj, ja používam bio kozmetiku elyson, je fakt super nielen na vrásky ale aj celkovo pre pleť, mne osobne sa po nej uplne rozžiarila pleť,pory sa mi zmenšili, a takisto na vrásky je uplne super🙂 je trochu drahšia, pretože sa vyrába ručne každému na mieru a niesu tam žiadne konzervačné látky, ale stojí to zato 😉 www.elysson.sk

2712sasenka
28. sep 2014

@evinarat Botox..to co vrazis do experimentovania s drahymi kremami,mas po par pichnuti botoxom prec....Budes skusat,nevies ci ti vobec pomozu a takto 10 min a mas to na pockanie 😀

bonaqa2013
28. sep 2014

Urob si masku na pleť. vyšľahaj bielok do tuha s pár kvapkami citronovej šťavy. Lepšie ako neviem aký drahý krém....

ruza112
28. sep 2014

prirodzene starnutie je asi najkrajšie a pre pleť najlepšie a ked to povie už aj muž že sa mu pači prirodzené starnutie tak to už ano. ale ja používam avon anew už som vyskušala množstvo kremov, ale ten mi najviac vyhovuje ale žiadny botox, nič, nemusi sa všetko podariť na 100% a potom to vyzera ešte horšie ako to vyzeralo môj nazor je že nie a to potvrdil aj manžel...ale ten bielok s citronom je super...

nikawero12
28. sep 2014

@bonaqa2013 to počujem prvý krát o tom bielku a citrone....a neštípe to, ked je tam citron?

maminuska
28. sep 2014

tak ja som používala krém Eucerin , bol som s ním veľmi spokojná ,jeden malý denné s uV filtrom 26 EUR, potom manžel z Čiech doniesol D- Test časopis ktorý testoval krémy, bežne dostupné a skoro som odpadla, môj Eucerin za 26 EUR na druhom mieste a na prvom mieste krém z Lidlu proti vráskam za 1,69. 😲 . Tak som domínala Eucerin a kupila si tento z lidlu , užívam ho dva mesiace a musím povedat že rozdiel medzi Eucerinom a ním teda žiadny čo do kvality a čo do ceny 22 EUR.

mawka
28. sep 2014

@maminuska ano, aj ja som uz tak par krat narazila.... clovek si mysli, ze kupuje neviem co a potom zisti, ze zbytocne vyhadzovane peniaze. inak toto plati aj o opalovacich kremoch....

demo
28. sep 2014

@maminuska akurát že ten lidlovy ma katastrofálne zloženie. Nepouzivala by som niečo s obsahom parabenov. Druhá vec je, že by ma veľmi zaujímala metodika týchto testov. Ako zistia ktorý je dobrý? S ohľadom na to, že každej pleti robí dobre iný krém, si viem predstaviť tu objektívnosť. Objektívnosť pri testovaní krémov sa nedá dosiahnuť. Eucerin je vo všeobecnosti považovaný za dobrú značku, i keď aj tam sa kde-tu objavia nežiaduce ingrediencie.

maminuska
28. sep 2014

@demo ide o renomovaný český časopis dlhodobo fungujuci . Takže zrejme vedia ako na to .
Čo sa týka parabénov tak problém je predovšetkým hlavne s parabénmi s dlhým reťazcom propyl parabénmi či butylparabénmi , tieto môžu vyvolať škaredé alergické reakcie. Tento krém obsahuje methylparabén a ethylparabén.
Hodnotenie zloženia výrobku je týmto testom hodnotené ako dobré.
Celkov Cien a Eucerin bolo vyhodnotené ako dobré , uspokojivo boli vyhodnotené krémy proti vráskam od LÓreal , Nivea Visage, Vichy Liftaktiv, Garnier Ultralift, Clarins extra Firming, Lancome renergie , Olay Anti Wrinkle , Dermacol Botocel , Weleda Granátové jablko , Cliniqes youth surge.

Ako nedostatočné !!! boli vyhodnotené :ROC Retin-Ox Correxion , Yves Rocher Sérum vegetal .

strana 42-43 D test 6/2014

Nebezpečným látkam v kozmetike sa tam venuju tiež a podrobný postup najdeš na stránke www.dtest.cz/kremy.

bonaqa2013
29. sep 2014

@nikawero12 citróna daj len 2-3 kvapky. Každú maska, ale aj krém treba vyskúšať. Ja mám veľmi citlivú pleť, a veľa krémov ma štípe, alebo mám začervenanú pokožku... Takže potom takéto krémy jednoducho viac nepoužívam.

nutrimas
29. sep 2014

@evinarat Na zjemnenie vrasok odporucame sipkovy pletovy olej a spec. na ocne okolie pupalkovy ocny gel RIa od oblubeneho ceskeho vyrobcu prirodnej kozmetiky Nobilis Tilia.
Nezabudajme pritom ani na dostatocny pitny rezim a pestry jedalnicek 🙂

evinarat
autor
29. sep 2014

@nutrimas ďakujem za radu, pijem dosť - kojím - len ten jedálniček nemôžem mať taký pestrý - kvôli malej 🙂

nutrimas
29. sep 2014

@evinarat - skuste si robit zeleninove smoothies (zo zeleninky, ktora dcerke neprekaza) , uvidite ten rozdiel, pokozka sa Vam vypne, zmiznu vyrazky, bude zamatovejsia a dostane aj farbu ;) Sice vrasky nam uz budu vekom len pribudat, no my sami mozeme proces starnutia aspon spomalit ;)

nikawero12
29. sep 2014

@bonaqa2013 aj ja mám veľmi citlivú pleť a práve preto som sa pýtala, že či ten citron neštípe. Dakujem za tip, vyskúšam.

virginia
22. okt 2014

Ahoj, asi sa uz opakujem, ale na vrasky zabera samozrejme hydtatacia a vitamin E (ako prevencia) a potom retinol, kyselina hyauloronova, kyselina glycoova a kyslik, tieto latky vedia aj vyhladit jemne vrasky.

Za mna oblubena starostlivost a fakt ucinna je Karin Herzog a Jason.
Napr. tento je skvely:
http://www.vasakrasa.sk/cokoladova-terapia/kari...

ruza112
16. dec 2014

no ja som tiež dlho skušala nejaký vhodný krem naozaj bolo toho dosť ale už rok použivam anew od avon a ten mi fakt sadol aj som si znova objednala výborne sa roztiera ale čo je hlavne pleť sa mi zlepšila mam ju taku hladšiu som fakt spokojna

ruza112
16. dec 2014

@nutrimas pridam jednu moju skusenosť a to že som čitala vraj mrkvička nastruhana pleti urobi fajn, tak som si ju nastruhala a okolo oči som dala tamponiky a nechala posobiť par minut asi 10. a potom som už tvar neumyla chodila som 2dni s pomarančovou tvaričkou aspon mal manžel postarane o zábavu...až citron mi pomohol zmyť tu farbu z pleti...ha ha

xlea
16. dec 2014

... u mňa vyhrala na plnej čiare kozmetika Ringana - na slovensku veľmi málo známa - inak z rakúska - 100% prírodná kozmetika bez akéhokoľvek bordelu čo sa dáva do bežných kozmetických prípravkov a krémov... používame doma od šapmónu, sprcháča, zubného oleja všetko od nich...

simca06022011
16. dec 2014

loccitane jednoznacne slamienkovy krem, vlasnte cela rada divine stoji za kazdo jedno euro. Akurat som mame kupila na vianoce 🙂)))

samantha343
17. dec 2014

@maminuska @evinarat tiež som čítala to o tom kreme z Lidlu a aj som si ho kúpila, nepoužívam ho síce pravidelne, ale všimla som si nejaké účinky, akoby som tie vrásky na čele menej hlboké ako predtym 🙂 Možno si to len namýšľam, ale občas sledujem ten D-Test, test magazín a pod. a vela výrobkov z lidla vyhráva (napr. aj čo sa týka párkov, syrov a pod)

samantha343
17. dec 2014

@xlea a kde sa dá táto kozmetika kúpiť? Ja momentálne skúšam kozmetiku Himalaya. Zatial mám len pletový krém a píling, ale som spokojná.

briketa
17. dec 2014

@maminuska u nas sa Eucerin krem predava v obchode ako Lidl v regale vedla telovych mydiel a zubnych past... takze to hodnotenie aj sedelo 😀

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlea
17. dec 2014

@samantha343 kupit volne v obchodoch sa neda vobec, da sa objednat iba cez internet... robia ju cerstvu, takze cerstvu ti ju rovno poslu priamo tebe kurierom.... ak by si chcela nieco odskusat, kludne pisni, viem zabezpecit...

laskavocka
17. dec 2014

Ja si davam na tvar masku kazdy 3 den 1kus stoji 50 centov,je to maska na tvar a tvar mam ako 20 rocna pritom uz mam davno po 30 tke.

monika35a
22. dec 2014

Ahojte baby, ja robim distributora pre Ringana, prirodna, cerstva kozmetika, nema konkurenciu. Ak chcete, tak mi piste do sukromnej posty, viem Vam to promptne zabezpecit.
Inak vsetkym prajem stastne a vesele Vianoce🙂

blue99
24. feb 2015
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.