Poradíte dobrého zubára v Senici, v Skalici, v Malackách?

aliasia
19. júl 2012

Hľadám fakt dobrého zubára v okr. Skalica, Senica alebo Malacky. Máte niekto dobré skúsenosti, koho by ste mi odporučili? Za odpovede dík. Ala 😵

zuzka208
19. júl 2012

@aliasia to by som rada vedela aj ja lebo miesto toho aby mi zuby opravili tak mi ich totalne znicili. 😢 tak by som aj ja rada vedela ze ktory je ten naj 😝

adelii
20. júl 2012

@aliasia ja mam dobru zubarku v Kopčanoch (okr.Skalica)...so zubami sa vyhra,nikdy sa k nej nebojim ist,lebo mi da injekciu,zuby,co mi robila ma zatial neboleli,no nevyhoda,ze ma dost pacientov,objednava tak za 3-4 mesiace a ja mam vzdy ten pech,ze akurat tam nie je,lebo ma deti casto chore 😖 jo a nema zmluvu so vseobeckou,tak si vsetko hradim 😖

kleopatris
20. júl 2012

@aliasia aj ja som chodila k tej v Kopcanoch 😉 je super a ma aj s detmi uuuzasnu trpezlivost.

aliasia
autor
23. júl 2012

@adelii Dik za odpoveď. Skúsim to tam omrknúť. Ja chodím k zubárke do Trnavy, tiež je fajn (u nej nič nebolí 🙂 ), no je už staršia zdá sa mi, že už trošku poľavuje v kvalite, tak by som uvítala zmenu. Tiež sa tam platí všetko, tak to mi neva. Mohla by som poprosiť o tel. číslo? Hneď by som si tam cinkla. Dík moc. Ala 😵

aliasia
autor
23. júl 2012

Počula som aj o zubárovi z Kútov, nepoznáte niektorá jeho prácu a prístup k pacientom? Ala

kucanka
23. júl 2012

@aliasia celá moja rodina k nemu chodí. Rodičia chodili do Skalice a neboli spokojný. Teraz si len chvália a sú spokojný a moji bratia tiež. On je originál z Rohožníka mám pocit...

aliasia
autor
23. júl 2012

@zuzka208 No to je fakt Zuzka. Ja som pred vyše piatimi rokmi "utiekla" k zubárke do Trnavy. Odporučil mi vtedy známy. Senickí zubári to bol nonsens a Dentex v Skalici sa od svojho začiatku zmenil na nepoznanie. Skvelá zubárka sa časom zmenila na arogantnú stvoru, ktorá s pacientom pomaly ani nekomunikuje a bezbolestné plombovanie zubov? To sa na mňa pozerali, ako keby som spadla z mesiaca, keď som si pýtala akú takú anestézu a podotkla som, že si ju zaplatím 🤐 , tak preto... Ala 😎

aliasia
autor
23. júl 2012

@kucanka Moja sestra raz u neho bola, keď zastupoval, tak od nej o ňom viem. Tiež sa jej pozdával, no zaujíma ma aj názor ostatných. Na jednej návšteve ešte všetko nestojí. Dík za odpoveď. Ala 😎

ankat
23. júl 2012

No ja idem o tyzden do Skalice tak uvidim ako dopadnem kedze v Senici ma nechcel zobrat ani sukromnik vraj niesom v ich obvode.

ankat
23. júl 2012

ako sa vola zubar v kutoch dakujem

nuna1
23. júl 2012

@adelii @aliasia mam podobnu skusenost ako adelii, tiez chodim k zubarke do Kopcian, ale bohuzial tiez sa mi uz par krat stalo, ze v den mojho objednaneho terminu tam nakoniec ani nebola.. 😖
Kazdopadne ako zubarka dobra.

kucanka
23. júl 2012

@ankat http://kuty.sk/node/243 tu máš na neho aj kontakt a ordinačné hodiny 😉

ankat
23. júl 2012

@kucanka a nevies ci prijma pacientov ,a ci je dobry ...som objednana do skalice ale uz mam pochybnosti ked tam niesu dobre skusenosti ☹

kucanka
23. júl 2012

@ankat neviem ja k nemu nechodím kedže už bývam v Blave. Ale celá moja rodina je spokojná. V Skalici sme chodili do nejakého zubného centra pri kostole už neviem ako sa to tam volalo asi k 3 rôznym zubárom a moc spokojný sme neboli ☹ Skús zavolať ale keďže je súkromník tak ťa pravdepodobne zoberie.

ankat
23. júl 2012

@kucanka dakujem 😉 skusim mu zavolat

zuzka208
23. júl 2012

@ankat to sa stalo aj mne ze nechceli zobrat maleho v Senici ze mam ho dat tam kde chodia aj rodicia a este to povedala tak arogantne ze som jej chcela aj hned vynadat,ja som raz bola na zubnej pohotovosti v Moravskom sv.jane a tam bol velmi dobry zubar Dr.Sindler myslim a vtedy tam boli aj dve zeny z Kopcian a povedali ze je velmi dobry ze oni chodia len k nemu.

aliasia
autor
25. júl 2012

Ahojki. Za info a príspevky všetkým dík. Ala 🙂

lubosma
12. feb 2018

@kucanka určite nieje dobrý zubar, odporúčam nájsť si iného zubára, k deťom absolútne nieje dobrý!!!!!!!!!!