Poradíte chirurga v Bratislave na odstránenie znamienok?

luciahudecova
3. jan 2016

Ahojte, vedeli by ste mi odporučiť dobreho chirugra v Bratislave, na odstránenie znamienok? Zaujíma ma, ci ste boli spokojné, koľko ste platili, ako dlho to trvalo a kde presne chirurg pracuje. Ďakujem vopred za odpovede 🙂

tilda
3. jan 2016

Ahoj,neviem presne nazov,ale v ruzinovskej poliklinike na asi 3.posch. platila som za 4 znamienka do 60-70 eur aj s histologiou,cele to bolo v pohode-pekna praca a tiez termin do tyzdna,treba odporucenie od kozneho

8291
3. jan 2016

Podľa toho kde potrebuješ odstrániť znamienko.pokial to nieje na viditelnom mieste-tvár tak ti to odstrania v ktorejkoľvek chir.ambulancii.a aj bezplatne v štátnej.na tvári určite rieš plastickeho chirurga.ja mam na chrbte,hrudniku a bruchu povyberanych asi 7 znamienok na chirurgii na kramároch a uplne super.na líci som mala znamienko doat veľké a začali mi rad tak mi ho vyberali v ružinove na plastike.

zuzka_1985
4. jan 2016

neviem aky typ znamienka si chces dat odstranit, ale ja som mala take vvystupujuce a davala som ho odstranit laserom v ustave lekarskej kozmetiky v petrzalke. bolo to asi pred pol rokom, stalo ma to 70€. bol to ambulantny zakrok a cele to trvalo asi 10 minut aj s obliekanim 😉

mimka91
10. jan 2017

@8291 prosím ťa a na hrudníku Ti tiež znamienka vyberali v ružinove na plastickej klinike? Nemáš tam keloidné jazvy? Pretože ja som dnes bola v ružinove na konzultačke a naplašil ma,že mi možu na hrudníku ostať škaredé keloidy :( že na tvári a chrbte s tým neráta,ale na hrudníku áno :( a strašne ma to vyplašilo

mimka91
10. jan 2017

@zuzka_1985 Zuzka prosím Ťa kde si mala znamienko? Ostala Ti tam aj jazvička?

8291
10. jan 2017

@mimka91 to mi vyberal u nas v práci klasicky brušný chirurg😀 a keloidne jazvy som mala asi 1,5-2 roky a potom išli do stratena,teraz ich vidno naozaj minimalne. Ja som na chrudniku a prsníku mala velike znamienka. No a na tvári som už išla ku plastickemu a veľmi pekne mi ich urobil

mimka91
10. jan 2017

@8291 ja som aj nad laserom rozmyslala,ale kozna vravela,zejazvy ostabu tak ci tak,ze rozdiel je len v tom, ci bude jazva okruhla alebo v jednej linii pri chirurgickom vybrati...a vobec neviem ci ist do toho alebo nie...znamienka su ohranicene avykazuju aktivitu len v zmysle rastu,ale vadia mi,lebo v lete napr. na hrudniku mi vadi aj pas :( a obcas do neho zabrdnem len nechcem tie keloidy :(

8291
10. jan 2017

@mimka91 je to individualne a dopredu ti nikto nepovie ako sa jazva zachová. Je to na tevbe ako sa rozhodneš.Ja som nad laserom vobec neuvazovala lebo znamienka som mala fakt veľke. Tí plasticky to vedia fakt pekne urobiť. Ak máš velke znamienko, tak si to daj vybrať chirurgovi, lebo pocas zákroku ho aj celé prezrie, pokial by sa mu nevidelo, môže ho poslat na histolku. Čo pri laseri sa nedá

promotion
8. okt 2020

u akého lekára ste si dali odstrániť znamienka?