Popraskané ruky do krvi

jankaconkova
14. sep 2022

Ahojte žienky viete mi prosím vás,poradiť čo by mi mohli pomôcť na moje ruky všetko možné som už vyskúšala a nič úplne mám krvavé brúska a samé sa mi šupe dole koža mal niekto osobný problém bola som aj na koznom určite mám ekzém už to mám 3 roky

chiarinka
14. sep 2022

nechtíková masť ?

kacena4
14. sep 2022

moja babka to mavala od mladosti, ja tiez alergia na kovy napr. monce, pribor... mne sa to upravilo ked som toto zrusila (napr. neumyvam riad kde sa viac uvolnuju kovy) a nechtikova mast alebo klasicka indulona na premastenie

mamickalisticka
14. sep 2022

Odporúčam tento krém... Ekzem mi zmizol po 4dnoch natierania 🙏 a už sa nevrátil 8mesiacov..

kamatopo
14. sep 2022

A bola si u kožnej??? Môže to byť aj mykóza

doriiis
14. sep 2022

Mala som ten isty problem...do krvi popraskane ruky
Odporucam tento krem..na noc,ak znesies rukavice v noci tak take lanove alebo ake su...nahrubo natriet,dat rukavice.Je to mastnejsi krem,ale robi zazraky
https://www.benulekaren.sk/lipobase-crm-100g?gc...

jankak055
14. sep 2022

Psychika ok? Mne sa to zhorsilo ked som nebola ok. Stres nervozita a napatie.

fiafia
14. sep 2022

@jankaconkova ja som mala od pôrodu problém s atopickym ekzémom. Boli chvíle keď to bolo priam neznesiteľné a hanbila som sa ako pes keď som sa musela pred niekým podpísať. Pre zdravotné problémy kde mi nezistili z čoho mám som sa dala nahovoriť na diagnostiku diacomom. Bola som veľmi skeptická,na toto niesom ale teda topiaci sa aj slamky chytá a odvtedy je ekzem pre mňa len nepríjemna spomienka, je preč. A čo som ja za tie roky na tie ruky vyskúšala a nepomohlo nič keď tak len na chvíľku....

jankaconkova
autor
14. sep 2022

@doriiis ďakujem pekne za radu ale ja som ho už mala a nepomohlo

jankaconkova
autor
14. sep 2022

@fiafia ďakujem pekne ale nechápem čo myslíte ? Na čo ste sa dali nahovoriť? Aj ja sa hanbím podpisovať je to hrozne

jankaconkova
autor
14. sep 2022

@mamickalisticka to naozaj ? Ďakujem pekne za radu dúfam že pomôže hneď si ho kúpim

mikadooo
14. sep 2022

@jankaconkova a kožná nič na to nedala??? To je zvláštne. Ten skincap je taký jemný kortikoidný krém, mohol by zabrať... Držím palce.

mamickalisticka
14. sep 2022

@jankaconkova áno, sama som ničomu už neverila, že pomôže, tiež ma to trápilo 3dlhe roky, bolo to hrozné, šupinata, svrbiaca ruka z ktorej krvacalo, trhlinky ktoré štipali, škoda že nemám fotku ruky 🥺 .. Verím že vam to pomôže 🙏 pre mňa to bolo naozaj spasenie.. a vždy keď citim nejaké divné svrbenie na tej ruke, tak si to natriem a je po probléme..dajte vedieť či pomohlo .. ešte som čítala že na ekzem je fajn brať aj vitamín D plus zinok..

fiafia
15. sep 2022

@jankaconkova tak si dajte do Google diacom a budete vedieť ☺️ je to ľahšie ako Vám písať odpoveď.

jankaconkova
autor
15. sep 2022

@mamickalisticka bože ďakujem pekne že ste mi poradili aspoň mám nádej hneď si kúpim tu masť aj vitamíny potom vám napíšem či mi to zabralo ešte raz ďakujem

bilotti
4. feb 2023

@jankaconkova ahoj, objavil sa mi presne ten istý problém. Spomínaná masť ti pomohla? Alebo niečo iné

jankaconkova
autor
4. feb 2023

@bilotti ja už neviem čo dať na tie ruky teraz v zime to mám ešte horšie ja mám weleda krém ,indulonu modru ale čo mi asi pomaha najviac je Canesten masť ja mám mikozu na rukách ževraj som sa dočítala a nedá sa mi to vyliečiť úplne ich mám dokrvi aj teraz keď potrem krémom je to ok ale ako náhle im namočím znova to isté a som na materskej čiže stále niečo robím svodou ak máte dáky dobrý krém alebo tabletky poraďte prosim

evaachesa
4. feb 2023

@jankaconkova vyskúšaj ešte Flexitol ak si neskúšala. Kúpila som si ho na doporučenie tu na MK a mne ozaj hneď pomohol. Tiež mi praskajú v zime až do krvi. Predtým som mala aj Cicaplast od Laroche a tiež mi hneď pomohol.
https://www.drmax.sk/flexitol-balzam-na-ruky-x1...
https://www.drmax.sk/la-roche-posay-cicaplast-o...