Popraskané cievky na prstoch

maminaadriana
9. okt 2014

Ahojte, nenasla som tu takyto problem a chcem Vas poprosit o radu. Vcera sa mi spravil na jednom prste na ruke jeden maly cerveny fliacik, myslela som si, ze asi som si spravila niekde pluzgier. Ale dnes vidim, ze pluzgier to nie je, nie je to vodnate, je to cele cervene, trosku sa to od vcera zvacsilo a stipe ma to na dotyk a boli a spravili sa mi aj dalsie na inych prstoch. Mozu to byt popraskane cievky alebo nieco ine ?? Dakujem za radu

stefka33
9. okt 2014

@maminaadriana Ak je to akoby medzi prstami, mohlo by sa jednať o takzvanú kontaktnú alergiu na čistiace prostriedky. Môže sa to prejaviť aj deň dva po upratovaní. Dokonca aj po prostriedkoch, ktoré si doteraz používala napr. Jar, Pur, Okena....

maminaadriana
autor
9. okt 2014

@stefka33 nie, nemam to medzi prstami, mam to prave na prstoch z vnutornej strany, na bruskach a nizsie ☹

stefka33
9. okt 2014

@maminaadriana Pridaj foto, možno to niekto už videl.

maminaadriana
autor
26. okt 2014

Nakoniec z toho bol virus ruky, nohy usta. Po par dnoch som bola fit 🙂

lucka0122
15. júl 2019

Prosím vás včera som maľovala s valcom ako som ho umývala tak sa mi obrúčka zachytila o valec a skoro som prst odrthla tak som to potiahla že mi odletela s prsta..hneď mi žila navrela a mám riadnu modrinu..v pohode to zmizne? netreba ísť k dr či?