Popáleniny a transplantácia kože

3. mar 2024

Ahojte chcem sa spytat kto sme skúsenosti s popáleninami a pripadne transplantáciou koze v ktorom štádiu o tomto rozhodli čakalo sa kým sa to samé dá dokopy a ak sa to dobre nehojilo potom prišlo na chirurgiu alebo ako to funguje. Pridávam aj foto rana ma 5 dni hovoria že sa to pekne hojí bez infekcie. Viete mi niekto k tomu niečo napisat čo ste si takýmto niečim prešli a aká koza sa mi tam spraví bude to moc vidieť? Ďakujem 🙏🏼

pribinak
3. mar 2024

Je tu skupina zdravotníci, skús tam napísať

ildiko36
3. mar 2024

ja by som ti odporucila jednu zdravotnu sestru ktora sa zaobera s bylinkami, robi tinkuru na všeliake poranenia.Vyhlaj ju na fb, vola sa Eva Göderova, fakt robi zazraky

ildiko36
3. mar 2024

posledna fotka je ta rana, prva fotka vo faze hojenia a dalšie fotky ako sa to zahojilo, fakt sa to oplatí vyskúšať, ma skupinu žien ktore jej pomahaju zbierať bilinky

mamina7070
3. mar 2024

ziadne bylinky do tohto este chytis infekciu

toto sa ti vie zhojit aj bez koznych stepov

detinfekcia mastny tyl a sterilne krytie pripadne ialuegen mriezka ale to ti presne na plastickej chirurgii povedia ked tam chodis na kontrolu

azzflo
3. mar 2024

Nedavaj si na to ziadne bylinky prosim ta, rob co ti kaze lekar, ja si tiez myslim, ze sa ti to zahoji pekne.
Mali sme podobnu popaleninu u dietata, naozaj ze polovica stehna takato a teraz jej to absolutne nepoznat.

ildiko36
3. mar 2024

@mamina7070 vobec s tym nesuhlasim, som tiež zdravotnik a viac verim bylinkam ako niektorim lekarom
aj lieky su zbyliniek len predrazene v lekarniach..
a keď už chce dať na to nieco tak mastny tyl..

lilianka28
3. mar 2024

V takomto štádiu, ak chceš na to niečo dávať, tak Ialugen Plus obväz/mriežka.
Myslím, že sa ti to hojí pekne.

klip0
3. mar 2024

Podľa mňa sa ti to hojí veľmi pekne. Kamaratka mala o dosť skaredsiu ranu a neostala jej jazva, len jej to miesto slabšie opaľuje.
Ako sa ti to stalo ?

autor
3. mar 2024

@klip0 zalievala som čaj do veľkého džbánu ktorý praskol a oblialo ma to mala som na sebe leginy. Boli sme na pohotovosti dávajú mi tam mriežku ale na začiatku hovorili aj o plastike keby to nebolo pekne. Chcela som sa len spytat na skúsenosti a hojenie nikdy som sa s popáleninami nestretla tak vôbec neviem či to vyzerá dobre alebo nie aj keď to hovoria chcela som sa ujistit.

lendu
23. jún 2024

ahoj, ako sa ti vyvija popalenina s odstupom casu? mas to zahojene?