Popálenina pri varení

daduska2009
6. aug 2018

Ahojte dnes pri vareni polievky som robila zaprazku a pri mirsani mi vyprskla na ruku a toto mam teraz na ruke prve som si dala ruku pod tecucu ruku bolest to bola velka a po asi 15 .minutach uz len aloe vera ciste je to na lekara alebo to zvladnem aj doma?.....

veronice
6. aug 2018
pininka
6. aug 2018

Pozrela som foto ktoru si pridala do inej temy a veruze ja by som s tym isla. Je to dost silne.

daduska2009
autor
6. aug 2018
daduska2009
autor
6. aug 2018
veronice
6. aug 2018

@daduska2009 no, ten pluzgier vyzera hrozivo ozaj. Ale nemyslim ze je to na pohotovost. Hlavne si ten pluzgier za ziadnych okolnosti nepraskaj! Odporucam striekat panthenol a ked pluzgier splasne tak aj natierat kalciovou mastou. Robila som v kuchyni tak mam uz zopar takychto krasok za sebou, heh... na noc si to opatrne zaviaz aby si mala ten pluzgier chraneny a zajtra pripadne skoc do lekarne co este na to ale myslim ze ten.panthenol a kalciova mast by mali stacit.

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daduska2009
autor
8. aug 2018

Uz som bola vcera pluzgier vystrihli dali masticku a take specialne naplaste a ze popalenina 2 stupna

daduska2009
autor
11. aug 2018

No tak dnes pri preveze a dezinfekcii sa mi stiahla ta nova koza a zasa to mam cerstve asi to nieje moc dobre neboli to len je to take citlive neviem teraz ci cakat do kontroli alebo ist na chirurgiu poradte

doda818
27. aug 2018

Aloe vera first sprej urcite 😊