Pooperačné trampoty 7 dní po vyoperovaní žlčníka

darinija
28. jún 2021

Ahojte všetci, chcem sa opýtať. Vyoperovali mi žlčník pred 7 dňami a mám žltú, riedku stolicu. Je síce pravda, že užívam atb.ale chcem vedieť, či žltá solica je normála po operácii žlčníka...ďakujem...

tehotna40
28. jún 2021

@darinija ahoj neoperovali mi síce žlčník, ale mala som toto po akútnej sekcii (klistir mi nestihli) a povedali mi lekári ze to mam s tých infúzii co som dostávala po narkóze. Takže ak si aj ty niečo také dostávala možno to je s toho. Ale určite by som sa spýtala lekárov.

zenazaba
28. jún 2021

A dietujes tak ako ti kazali? A uzivas probiotika?

minto3
28. jún 2021

@darinija ahoj ...ja som mesiac aj pár dni po zákroku, ale takéto problémy som nemal. Ten mesiac som držal aj diétu, nič mastné som nejedával. Teraz som to cez víkend porušil. Jedol som hranolky, klobásky a v pohode. Nič nebolelo, všetko v poriadku 🙂.
Ja som mal skôr prvé 4 dni problémy s močením. Bolelo ma pri močení, slabý prúd. Našťastie to po tých 4 dňoch prešlo. Robili mi aj vyšetrenia krvi, moču a zápal to nebol. Tak možno nejaká reakcia na narkózu. Podobné problémy aj keď slabšie som mal.po operácií slepého čreva.

darinija
autor
29. jún 2021

@zenazaba ...som stale v nemocnici, tak dietujem, teraz som zacala užívať probiotika...

zenazaba
29. jún 2021

@darinija moj ty boh, tak ked si stale v nemocnici, tak sa to opytaj doktorov, nie pospolitosti z modreho kona 🙄