Pomôže mi rybí olej na imunitu?

andreakurdy965
25. máj 2021

Zdravím chcem sa len spýtať či niekto nemá skúsenosti s týmto "liekom" pomáha to na imunitu? Či je lepšie kúpiť niečo iné na imunitu.( Viem že tento liek pomáha na lepšie pracovanie orgánov) ďakujem za odpoveď 😁❤️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreakurdy965
autor
25. máj 2021

@bambulienka25 takže je to na iminutu?

arabellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1nikita
25. máj 2021

@andreakurdy965 90% ludi ma vitamin D pod normou, ja som tak mala a pol roka som brala 5000 UI aby som sa dostala do normalu, najdolezitejsi votamin na imunitu! Doporucuju najma teraz pri covide, aj v nemocnici ho pacientom nasadzuju. Pozri si jeho uzivanie zadaj si do googlu dr.Bukovsky vitamin D a vysvetli ti vo videu ako ho uzivat. Komplexnejsi multidoplnok teraz vhodny uzivat je Covirin, znamu po tazkom priebehu covidu postavil na nohy. Nevie si ho vynachvalit sama nemam smusenosti lebo uz uzivam jednotlivo vela z toho co obsahuje ako C,D,Zn,Mg,Kvercitin...a uz by toho bolo vela. Ale ak dopouzivam tieto doplnky mam v plane ho zacat uzivat stoji okolo 30-40 eur 90 tbl, berie sa rano aj vecer ale vraj vynikajuci 🙂 pozri si na internete co obsahuje. Omega 3 mozes uzivat k tomu ale pred infekciami ti neako obzvlast nepomoze.