Pomôže mi dentálna hygiena vybieliť zuby?

3. máj 2024

Ahojte, mám žlté zuby, napriek tomu, že nefajčím, nepijem kávu, čaj minimálne, zuby si umývam 2x denne od malička. Ešte ich mám žlté "na preskačku", čiže jeden zuby viac žltý, druhý menej. Som objednaná na dentálnu hygienu (je pravda, že som dlhšiu dobu nebola, keďže sa mi nerobia kazy, tak len raz do roka na preventívku k zubárovi a nič viac) , pomôže mi zuby aspoň trocha vybieliť, keď mi budú robiť aj prieskovanie? Ďakujem vopred za všetky odpovede.

beata_k
3. máj 2024

Nie. Budu hladsie, ale nie bielsie.

crazy_cat_lady
3. máj 2024

to pieskovanie ti pomoze skor v tom, ak by si mala na zuboch nejaky povlak, napriklad od kavy, fajcenia atd.. ale nevybieli ti ich, to by si musela ist na bielenie 🙂

autor
3. máj 2024

a keď mám zubný kameň, ten mi aspoň odstránia?

bloger
3. máj 2024

Kameň ti odstránia určite.

maxalla
3. máj 2024

Mne dentalna hygiena vzdy zuby vybielila. Nie zeby som mala zlte, ale vzdy som videla rozdiel. Teda dentalna hygiena aj s pieskovanim. Ale ja som kavickar a cajickar... Ved uvidis sama...

gaborka28
3. máj 2024

Kamen urcite odstránia a ak ho je viac, vdaka dentalnej vyzeraju zuby cistejsie a logicky aj belsie. Rozdiel urcite bude vidieť, i keď take “celebritovsky” biele nebudú.

ivangeline
3. máj 2024

Nie. Mam prirodzene zltsie zuby. Max jeden odtien.

julinka65
3. máj 2024

vyslovene, ze belsie ich mat nebudes, ale ak su "zajdene" a mas tam kamen, tak po odstraneni budu vyzerat isto zubky cistejsie a krajsie uz na pohlad 🙂

autor
3. máj 2024

super, teším sa a už som si zisťovala aj ceny bielenia v tej klinike, kde sa chystám na dentálnu....aj keď sú ceny vyššie, možno to skúsim, tak moc by som chcela mať zuby také, aby som sa nemusela kontrolovať pri usmievaní😢

slavomira236
3. máj 2024

Mojmu synovi narastli trvale zuby ovela zltejsie ako malliecne a nie ne su belaie po dentalnej.

sisska96
3. máj 2024

Ja som tiež bola viackrát, a nevidela som žiadny rozdiel, len niekoľko dní mi strašne boleli ďasná a krvacali

bela30
3. máj 2024

Nie, nepomoze.

rozculena
3. máj 2024

Nie,vôbec žiadny rozdiel.