Pomohola vám spinálna dekompresia pri hernii platničky?

13. feb 2024

Spinalna dekompresia (MUDr. Klein) pomohla vám pri hernii platničky?

Ahojte, zaujíma ma, či niekto vyskúšal túto techniku, poprípade pána dr. ortopéda Kleina. Mám bolesti už vyše mesiaca, po 2 rokoch "kľudu" a veľké bolesti pri sedení, čakám na MRI, dakujem

kacena4
13. feb 2024

ja mam teda operovanu platnicku ale toto by som si nikdy robit nedala bala by som sa ze mi to viac uskodi ako osozi neviem v akom stave mas platnicku ale spravne cvicenie napr. sm system pomaha

autor
13. feb 2024

@kacena4 ahoj, veď toto, že sú na to rozporuplné názory, k hocikomu by tym ním nešla, tam to vykonáva doktor a majú aj fyzioterapeuta. Bojím sa operácie a či po operácii sa dá opäť plnohodnotné cvičiť, fitnes. Čakám na MRI, naposledy hernia disku s extruziou, ktorá tlačí na nervové korene, asi dva roky sa to držalo v kľude a teraz bum, v plnej sile to udrelo 😭

kacena4
14. feb 2024

ja po operacii ficim normalne, chodim do prace, co som obmedzila bol zjazd na lyziach to si uz netrufam. cim dlhsie cakas ak tlaci na miechu tym ostane poskodenejsia

autor
14. feb 2024

@kacena4 tlaci, ale bola som roky bez problemov, fitko vsetko..chapes vstrebalo sa, ale teraz sa to vratilo v takej intenzite, ze po MRi hned naklusem na konzultaciu, velmi sa bojim, co tam bude

pochod
17. mar 2024

Ahoj.. Skúšala si tu dekompresiu? A ako sa mas celkovo polepšilo sa ti troska?

janicaopica
29. mar 2024

@kacena4 Dobrý večer, písala som správu. Mohli by ste sa pozrieť? Ďakujem.

lujze
11. máj 2024

Ja som rok a pol po operácii hernii platničky.Bolesti som prekonávala a tlmila kôli práci 5 rokov .Bola som aj na dekompresi.Urobila som obrovskú chybu, keď som nešla hneď na operáciu.Ked som išla na operáciu bola som na tom už veľmi zle.Teraz som na tom tak,že ďalšia operácia už nie je možná,trú sa mi stavec o stavec bez platničky a bolesti, strašné.Nenozem sa zamestnať,stresi,bez peňazí a stav sa ďalej zhoršuje,preto som už ZŤP.