Pomohol vám pobyt na psychiatrii?

5. nov 2022

Pomohlo vam to realne naozaj aby sa zlepsil vas stav konkretne tazka depresia s ktorou bojujem uz dlho ambulantne liecba uz nestaci tak som bola nutena pristupit k tomuto ale je mi tu tazko zatial som ttu 2 dni

anonymous87
5. nov 2022

Mojmu ocinovi velmi. Hospitalizovany bol uz 3 alebo 4x. Zakazdym prisiel v poriadku. Vzdy sa mu pohorsilo ked mu ambulantna lekarka zacala manipulovat s nastavenymi davkami

lulaby1982
5. nov 2022

Ja hovorím,že ísť do špirálu je veľký diskomfort pre človeka , prežíva veľa emócií, myšlienok , všetko beží a on ma chaos ,lebo je všetko iné ,dokonca aj intimita sa zmenila,už je veľa ľudí okolo.

Čo je potrebné je,že si potrebujete zvyknúť na režim a prijať rolu pacienta v nemocnici , som tu ,som pacient a liečim sa z depresie,sú tu ľudia,kt.sa budú snažiť mi pomôcť ,aby mi bolo lepšie.Vytvorte si podmienky ako v domácom prostredí ,čo Vám chýba ,nech Vám donesú,napr.Vas obľúbený kvet, Vašu knihu, kusok domova,aby Vám bolo dobre.

Čo by Vám pomohlo sa prispôsobiť na daný režim? Ono to je fakt blbé,že máte harmonogram,tam si nemôže človek len tak robiť po svojom ,disco ako ja chcem, ale vnáša to do života režim,pravidlá, kt. pri tejto liečbe je potrebné mať nastavené.

panelacikova
5. nov 2022

môjmu známemu to pomohlo. okamžite mal priznaný invalidný dôchodok.

mimikas
5. nov 2022

Osobné poznám človeka, čo sa tam išiel prihlásiť sám a povedal že to bolo najlepšie rozhodnutie jeho života.

mandzula
5. nov 2022

K depresii sa vyjadrit neviem, no teta mala paranoidnu schizofreniu a ked videla, ze sa jej stav zhorsuje, sama sa zbalila a isla sa liecit. Na cas jej to pomohlo, potom isla znova.

cajomila
5. nov 2022

Poznám 2 ženy, ktoré boli hospitalizované. Každá mala inú diagnózu a áno pomohli im to.
Jednej to doslova zachránilo život.
Samozrejme to chce čas.
Nejde všetko zo dňa na deň.
Musia byť aj nasadené správne lieky.
No a po liečení je dôležitý návrat do normálneho života...tiež pozvoľna.
Moje známe stále berú udržiavacie lieku, ale iba minimálne dávky a fungujú v pohode.

majkabambulik
5. nov 2022

Ja som sa pri tazkej depresii vyhla liekom aj hospitalizacii vdaka alternativnej pomoci, uz 3 roky nepotrebujem ziadnu liecbu ani lieky, vtedy po cca 2-3 tyzdnoch to bolo akokeby vstanutie z invalidneho vozika, uplne uzdravenie, nieco uzasne-kto to nezazil, ten nepochopi, no ale to je pomoc a liecba iba pre veriacich 🙂 ospravedlnujem sa vopred neveriacim liberalom a im podobnym

julish
5. nov 2022

@majkabambulik kto je neveriaci liberál? 🙂

majkabambulik
5. nov 2022

@julish 😉 vdaka za upozornenie, sorry, vypadla mi tam ciarka

gabikaa96
7. nov 2022

Mne veľmi pomohlo. Bola som mesiac kvôli depresii a nervovemu zrúteniu, ale ten stav pred tým a potom sa nedá porovnať.

autor
8. nov 2022

@gabikaa96 ja som tu 5 dni a absolutne v nicom mi to nepomaha furt mi je horsie a horsie

gabikaa96
8. nov 2022

V ktorej nemocnici si? Ak chceš kľudne napíš správu

autor
9. nov 2022

@gabikaa96 v novej nemocnici v kosiciach