Pomohol vám Mykomax pri mykóze?

kyomi
9. máj 2016

Baby prosím Vas, pri mykóze mi vždy pomohla tato pilulka, ale teraz mi v lekárni povedali, že je len na lekársky predpis. Neviete o niečom podobnom volnopredajnom? Vhodné aj pre partnera na prevenciu? Ďakujem

pumpkincake
9. máj 2016

Canesten kombi,rovno ti mohli poradit v lekarni. Oni su na to odbornici 🙂

kyomi
autor
9. máj 2016

Ja viem už mám túto ,,kuru" za sebou. Skôr by som chcela niečo na prehltnutie je to účinnejšie a jediné to má vyliečilo tak, že sa mi to o mesiac nevráti znova

sova76
9. máj 2016

@kyomi Je na to taká modrá tabletka - na užitie. Tiež som sa nevedela zbaviť mykózy, tak som ju užila a ešte 14 dní čipky... a aj po tejto liečbe sa mi o tri týždne vrátila, resp. zostala nedoliečená a prevalila sa. Takže ani tabletka na užitie nie je záruka. Doliečila som sa až na druhýkrát tými istými čipkami, ktoré som zas musela brať dva týždne. Tie krémy a tabletky s obsahom clotrimazolu, ktoré sú voľnopredajné /Jenamazol, Canesten../ ma pália, takže ak sa mi objaví pleseň, mažem rovno ku gynekologičke. Ale ďalšia vec je, že mám zníženú imunitu, takže liečba všetkého je komplikovanejšia.

mata1001
9. máj 2016

Fuuuu baby v dobrom vam zavidim ze vam pomahaju volnopredajne lieky...mne vobec..ja ked mam mykozu tak smer gynekolog a 14-dnova liecba....😕

darina1952
9. máj 2016

@kyomi nič podobné a ešte k tomu voľnopredajné neexistuje. Buď si kúpiš na voľno vaginálne tablety + krém Canesten, alebo si pôjdeš k lekárovi pre recept.

simsalabim
9. máj 2016

@kyomi ja sa liekom tohto tyou zasobujem v zahranici - Diflucan je volne dostupny v Chorvatsku, Grecku, Anglicku... Ale od kedy je u nas na predpis, bud pojdes k lekarovi, alebo sa da este obiehat lekarne, niekde daju bez predpisu

ildiko36
24. máj 2019

@kyomi exzistuje hypermangan.treba urobyt kupel ale len par zrniek dat do vody aby ostala ruzova a nie hneda

leila273
1. aug 2022

@simsalabim ahoj, prosím ťa nevieš či Diflucan je stále voľne predajný v Grécku? Ďakujem

simsalabim
1. aug 2022

@leila273 neviem, nebola som teraz asi 4 roky. Ved skus, v letoviskach to podla mna lekarnik riesit ani nebude, len ti ten liek da.