Pomohol vám liek Citalec na depresiu?

7. feb 2022

Uzival niekto lieky Citalec na depresiu/uzkost?Pribera sa z nich a pomohli vam?

deti95060810
7. feb 2022

nepriberá...či pomohli? otca dokonale oblbli....radšej si ich vysadil sám kým nenarobil nejaké hlúposti....

dominika0126
7. feb 2022

Ahoj. Ja ich užívam.

autor
7. feb 2022

Ja ich mam uzivat ale zda sa mi ze z nich priberam, najradsej by som fungovala bez liekov ale je to tazke

clovekoj
7. feb 2022

Z lieku ako takého, sa nezvykne priberať. Skôr zo zmeny životného štýlu pod vplyvom depresií, úzkosti. Kamarát bol mladý, štíhly chalan, pracoval, bol aktívny. Potom prišli psychické problémy. Bol a je aj teraz na liekoch. Už je aj na čiastočnom invalidnom dôchodku. A jeho životný štýl sa úplne zmenil. Veľa spí, sedí pred telkou, zajedá všetko jedlom, presladené kávy cez deň, minimum pohybu. A pribral okolo 20-30 kíl. Horko ťažko ide na nejakú prechádzku, na nákup a pod., nevládze. O športovaní nechce ani počuť. Proste, dostal sa do istého kolotoča, stereotypu, ktorý nechce, či na ktorý nemá silu ho zmeniť.

deti95060810
8. feb 2022

niektoré lieky zadržujú vodu, len sa mi nezdá že by to boli zrovna tieto lieky...

macekovam
9. feb 2022

Vraj pomáha.. Len sa musí užívať dlhšie...

lenka777lenka
22. okt 2022

@dominika0126 ahoj, taktiez užívam.citalec 20, druhý mesiac po užití mam pocit utlmenia a tlaku na oci. Aky si mala priebeh liečby ? Ďakujem