Pomohlo vám MSM na vlasy?

jarca1111
21. okt 2020

Ahojte, beriete niektora msm na vlasy ? 🙂 pomohlo vam to ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciernysokol
21. okt 2020

@jarca1111 msm ti pomoze na uplne vsetko. Opatrne s davkovanim, treba zacat velmi pomaly, pol lyzicky.

xxxxxnnnnn
21. okt 2020

A ktoré konkrétne MSM pomáha na vlasy? AK máte fotku, poprosím.

viera1107
21. okt 2020

Ja užívam msm od GymBeam, balenie je 250g a užíva sa 1g denne.. Síce ho užívam na iné problémy ako vlasy, ale mám pocit že mi vlasy menej padajú a rýchlejšie rastú.. Tak asi to bude aj na vlasy dobré..

ciernysokol
21. okt 2020

Pomaha hocijake. Neodporucam vyrobene v cine.

kaktus87
21. okt 2020

@ciernysokol na co vsetko je to dobre? Mam doma 1 balenie.

xxxxxnnnnn
21. okt 2020

@kaktus87 A konkrétne ktoré...........tablekty, prášok. Ak môžeš, daj fotky.

ciernysokol
21. okt 2020

@kaktus87 na klby, pokozku, vlasy, taha tazke kovy z tela.a napr. Toto skopirovane:
Prírodný minerál pre krásu so silnou schopnosťou potláčať všetky typy alergií.
Prírodné antihistaminikum, zmierňuje až odstraňuje potravinové alergie resp. alergie zo životného prostredia.
V krvnom obehu sa udržiava viac ako 12 hodín a pomáha detoxikovať organizmus, t.j. odstraňuje toxíny z tela – „čistí vnútorné steny ciev“
Výrazne redukuje zápaly a opuchy kĺbov, znižuje bolesti, odstraňuje svalové kŕče, bolesti chrbta a svalov a prináša úľavu pri akútnych športových zraneniach (natiahnutie svalov a šliach).
Má antiparazitické účinky, preventívne pôsobí pri plesňových ochoreniach (ničí parazity tráviacej sústavy).
Pomáha pri poruchách imunitného systému (odstraňuje opar na perách a pásový opar).
Poskytuje síru na tvorbu keratínu nevyhnutného na udržiavanie krásy a zdravia pokožky, nechtov a vlasov. Výrazne zjemňuje jazvy, hojí rany a odstraňuje akné.
Dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorý je potrebný na správne utváranie chrupavkového a kostného tkaniva.
Podporuje tvorbu vitamínov (C, H, B5 a B13), ktoré sú potrebné pre správnu funkciu metabolizmu a nervového systému.
Podporuje syntézu sírnych aminokyselín metionínu a cysteínu ( detoxikačný efekt).
Odstraňuje hyperaciditu ( prekyslenie žalúdka), tráviace problémy (zápchu, hnačky) a obnovuje perilstatiku čriev.
Potláča príznaky chrápania.

jankapepe
21. okt 2020

@ciernysokol ,,Podporuje tvorbu vitamínov (C, H, B5......,,
Ja som len tak preletela tvoj príspevok..ale ,,podporuje tvorbu vitamínu C??? ,, Si si istá?

kaktus87
21. okt 2020

@ciernysokol super dakujem

ciernysokol
21. okt 2020

@jankapepe 🙂 nepredpokladam. Mozno tak vstrebatelnost, vyuzitelnost. V kazdom pripade, clankov o msm je milion, treba pogooglit, ja sama som brala, mozem len odporucit, jedna z najlepsich veci vobec. Casto sa dava dokopy msm, kolagen a cecko, vsetky sa podporuju.

jankapepe
21. okt 2020

@ciernysokol viem poznám chválim ....len nemám rada mylné informácie 😁

ciernysokol
21. okt 2020

@jankapepe ja som to pravdupovediac necitala, len skopirovala, co mi prve prislo pod ruku. Ale v pripade msm to velmi nehra rolu, tam je tolko benefitov, ze az. Len nech si daju ozaj pozor na davkovanie, zacat malo, postupne navysovat, je to velmi dolezite. Ja som si dokonca zohnala cisto prirodne msm, z anglicka davnejsie, neviem porovnat, ci bolo kvwlitnejsie, ale pocit som mala dobry 😀

kaktus87
22. okt 2020

@xxxxxnnnnn ja mam toto https://www.mojadm.sk/kompava-msm-prirodny-mine...
Mala som ho doma uz dlho neotvorene, tak som si ho vcera nasadila, som zvedava