Pomohla vám injekcia do žily pred gastro vyšetrením?

jahu348
7. jan 2021

Ahojte. Boli ste uz niektora na zakroku gastro a davali vam do zily inj.ako oblbovak? Ak ano citili ste to gastro vysetrenie? Bola som uz 2x na hadicke ale klasicky bez inj.a teraz idem do BA na Kramare zakrok. Mam na zaludku tumor tak ho idu odstranovat. Len by ma zaujimalo ako to budem citit ked mi podaju tu inj.do zily. Hrozne som vystresovana. Taketo vysetrenia tazko zvladam. Velmi pekne dakujem za komentare. Pekny den

aduskalac
7. jan 2021

@jahu348 odpoved neviem ale ak mozem sa opytat,ake ste mala priznaky?a to sa ceu usta odstranuje tumor este ze zobrat vzorku to odstipnu hned pri vysetrene,ale ked maju odstranit tak nie rnormaly rez?drzim vam palce nech vsetko dobre dopadne

jahu348
autor
7. jan 2021

@aduskalac bola som na hadicke tam zistili ze mam tumor...8 vzoriek zo zaludka vzali no a teraz mi idu ten tumor odstranit...ano cez usta ako hadickou. Mam chronicky zapal zaludka. Mna zaludok vobec neboli ani nikdy nebolel. Vysetrenie nahodne poslala ma krcna na vysetrenie na reflux.

mmoonna
7. jan 2021

@jahu348 mne dali oblbovák, ale nie pri hadičke do úst, ale pri kolonoskopii. A teda, nevedela som o sebe. Prebrala som sa až keď bolo po všetkom. A bol to len oblbovák.

jahu348
autor
7. jan 2021

@mmoonna no super. Tak dufam,ze bude ten oblbovak fungovat aj pri hadicke do ust. Dakujem za info. Tiez ste museli mat doprovod? Isli ste hned domov?

tani777
7. jan 2021

@jahu348 jak mi to pichli,som akoby prestala vnimat..ako,vedela som,co mi kto robi,ale dajak som to nevnimala..vobec to neviem opisat ten stav...zrazu len bolo po vsetkom,pomohli mi posadit sa a hotovo,uz som bola aj v pohode...take,ako keby som tam ani nebola abo co 🙈

ysseba
7. jan 2021

@jahu348 Ja som bola objednaná, ale skrz koronu sa vyšetrenie neuskutočnilo. Sestrička mi hovorila, že po tej injekcii sú pacienti úplne mimo, že po zákroku sa ich mnohokrát spýtajú, že kedy im teda ten zákrok spravia. A tiež mi prízvukovala, že musím prísť s doprovodom, inač mi injekciu nedajú. Takže neboj, dobre bude. Držím palce!

mmoonna
7. jan 2021

@jahu348 doprovod pri kolonoskopii byť musí. A potom som tam musela ostať myslím dve hodiny.

sisaza
7. jan 2021

@jahu348 pravdepodobne dostanes diazepam.. Bola som na gastre aj s aj bez, urcite lepsie som to znasala s.. Po vysetreni budes asi hod-2lezat..najlepsie ked po teba niekto pride

jahu348
autor
7. jan 2021

@sisaza ano to mi povedali ze musim mat doprovod. Len som chcela vediet ako to clovek vsetko vnima s injekciou. Velmi sa bojim lebo v novembri to som bola bez a strasne to bolo...som povedala nikdy viac

sisaza
8. jan 2021

@jahu348 urcite lepsie.. V podstate si mimo takze je to zvacsa aj rychlejsie

jahu348
autor
8. jan 2021

@sisaza no dufam, ze to tak aj bude. Dakujem za odpoved

cicacicacica
11. júl 2023

@jahu348 ja som bola dnes s injekciou. Myslela som si ze to bude v poriadku. Bola som na kontrolnom vysetreni. Ale lutujem strasne a z mojej skusenosti neodoorucam. Ano bez injekcie je to príšerné. Ale nevedela som ze po injekcii este viac. Neskutocne ma boli hrdlo a pazerak. Nemozem preglgat. Jest, pit. Dokonca ani plakat...

jahu348
autor
12. júl 2023

@cicacicacica mne injekcia super pomohla a ani neviem ako mi vysetrenie spraviki ..vobec si nepamatam 🤣