Podváha - mám 180 cm a 55 kg

12. feb 2021

Ahojte, teraz som čítala nový príspevok ako pribrať. Ale tam sa zistilo že baba málo je. Čiže rada vyriešená - viac jesť.
Ale chcem založiť tuto tému aj ja pretože mám 180cm a 55kg. Aj napriek tomu že jem ako za dvoch :D proste môžem zjesť aj koňa a nevidno to. Kvôli tomu som začala užívať aj antikoncepciu no ani tá nepomohla a mňa veľmi trapi že nemôžem pribrať. Vôbec nemám ženské krivky, prsia ani boky nikde, vyzerám ako keby som mala 13 rokov a pritom mám 21. Od malička som kvôli tomu chodila po rôznych možných vyšetreniach, pichali mi B12, endokrinogia a pod no vždy mi všetky výsledky vysli v poriadku. Mám pravdepodobne veľmi rýchly metabolizmus po ocinovi.
Som už 3 roky po pôrode, v tehotenstve som pribrala 16 kg, no hneď ako som porodila mi už znovu trčali kosti, už som zufala.
Viete niečo z čoho priberiem?

1angelika
12. feb 2021

ak si zdravá tak jedine cvičiť, nabrať svalovú hmotu...stravu tiež nejako upraviť, to by som sa poradila s odborníkom. Môj muž keby necvičil tak je ako drôt tiež..držím palce 🙂

katulastraka
12. feb 2021

vyckaj casu ako hus klasu 😂😂😂😂😂 vekom sa to nalepi 😂 ale nie, netusim co by ti zabralo, ked mas taky rychly metabolizmus..inak aj keby si pribrala do prs to ide vzdy ako do poslednych a ci by si mala boky to je otazne...mozno by si pribrala do brucha a vyzerala by si ako hajzlovy pavucik :D asi sa s tym proste zmier a maj sa rada taku aka si 🙂 a inak zenskost nie je len o tele, ale aj o vyzarovani, o tom ako sa zena sprava, ako vnima samu seba, o gestikulacii atd....ked to mas v hlave, je to aj vidno 🙂

evka_28
12. feb 2021

Vekom sa nezlepsi 🙂 Mam 35, 178cm a 56kg (schudla som, lebo uz 2 mesiace necvicim..) Ja priberam jedine ked cvicim, ale nie kardio, treba kvalitny silovy trening. Ked cvicis, treba jest viac bielkovin (aj protaky) a pekne sa ti vyformuje postava.
Ina cesta nie je, aspon u mna je to tak 🙂

suzitok
12. feb 2021

Mam 174cm a 51kg, podarilo sa mi prezieranim a roznymi preparatmi pribrat na 56kg, ale vypýtalo si to svoju daň...totalne som si odpalila zlcnik a čakám na operaciu...
Som na prisnej diete, vsetko na pare, na vode..
Ja osobne kaslem na to, ako vyzeram, ze som chuda, nech na mna pozera kto ako chce...po diete sa citim dobre, mam elan, vitalitu a ani po odstránení zlcnika sa uz k svojmu povodnemu stravovaniu nevratim...mam dohodnuty uz plan po operácii, teda stravovaci a zároveň aj cviky, aby som nabrala aspon svalovu hmotu...takze po svojej osobnej skúsenosti s priberanim odporúčam zdravé stravovanie a cvičenie , na zaciatku mozno aj s trenerom 🙂

nikpa
12. feb 2021

Ale to ze priberies ti nezaruci ženské krivky, ked si raz tak stavana tak môžeš jest kolko chceš. Maximálne sa ti môžu zvážiť prsia ale aj nemusia. Ja napr.pred porodom som mavala 54kg, mam síce len 170cm ale ked som aj pribrala, prsia sa mi nikdy nezvacsili. No ženskú postavu som mala aj s 54kg, naozaj záleží velmi od toho ako si stavana, panva, zadok... možno ked aj priberies neulozi sa ti to tam kam chces ale napr do brucha a budes vyzerat ešte horšie. Možno vekom sa to trochu zmení ale zatiaľ maj rada svoje telo, sú aj dôležitejšie veci.

alienkami
12. feb 2021

Zmier sa s tým, že máš rýchly metabolizmus a "chlapčenský" typ postavy. Keď sa budeš nasilu snažiť pribrať, môžeš si ublížiť. A ako písal ktosi vyššie, pravdepodobne by si nabrala iba vnútorný brušný tuk a vyzerala ako pavúk. Užívaj si život a nerieš váhu 😉

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
12. feb 2021

tym ze priberies ti pravdepodobne nenarastu prsia ani zenske boky ale budes mat brucho a rit - pretoze tam sa uklada tuk z nadmerneho pojedania. Takze z teba namiesto femme fatale bude neforemna pribrata buchta. Namiesto toho aby si pribrala, by si si skor mohla precitat ako sa mat rada. Pretoze zjavne s tebou nic nie je zle, okrem tvojho prilis kritickeho pohladu. Kazda sme ina. Pokial si v zdravej vahovej rovine - co si, tak na sebe nic menit nemusis. Mohla by si zacat tym, ze sa na seba pozries do zrkadla a usmejes sa na seba, a uprimne si povies, ze si pekna a mas peknu postavu.

siska53
12. feb 2021

@katulastraka si si ista?? Mam 45r. A uz vyse 20r.mam.rovnaku vahu. 41-42,5 kg- zavisi od obdobia ( pardon, pocas tehu a prvych mesiacov po..som mala viac, ale najneskor do roka opat na "mojej" vahe.

adriannasvk
12. feb 2021

Ja som bola taka ista,mohla som zozrat aj kona a chuda,ako pisu baby vyckaj casu ono sa to zacne lepit na teba za chvilu 🤣ale sla by som do toho cvicenia a pridala bielkoviny do stravy. Vies co mne pomohlo pribrat asi 7 kg? 🤣3x denne som za jedlom vypila jogurtovy hustejsi napoj taky cca 3-4 dcl,nie ochutene mlieko riedke a slo to hore😅

1angelika
13. feb 2021

Ešte ma napadlo, na vyšetrení štítnej žľazy si nebola? Či nemáš náhodou zvýšenú funkciu..

autor
14. feb 2021

@1angelika bola, všetko ok

jankamikova32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz