Podráždený pankreas

20. mar 2022

Ahojte, podrazdila som si jedlom pankreas. Ako dlho vam trvalo kym prestal bolievat? Uz ma boli 4ty den, obcas vobec, obcas dost.
Dakujem

dadka128
20. mar 2022

Z čoho ste usúdila ze vás bolí pankreas? Lepšie by bolo ísť k lekárovi, aby to skontroloval, hazardujte s vlastným zdravim

autor
20. mar 2022

@dadka128 bola som u lekara jasne.. ono vecer som sa prezrala, priznavam, pri 2 malinkych detoch som nestihala a nezjedla od rana nic a vecer som do seba nahadzala piate cez deviate.. po hodine hrozna bolest brucha, hned druhy den som naklusala k lekarovi, urobil odbery, nasadil dietu, dalsi den podla odberov ze podrazdeny pankreas, prisna dieta, o par dni dalsie odbery... sestricka vravela ze to moze boliet este den alebo aj tyzden. Je to 4ty den a stale to citim obcas viac, obcas menej. Znama sestricka vravela ze kludne aj 2mes to mozem citit.
Len som chcela skusenosti ze kedy vas to preslo. Mna to boli viac po jedle a ked sa mi zadarilo a silno som si zatlacila brucho ked som drzala maleho.

dadka128
20. mar 2022

Ja som mala pankreatitidu a bolelo ma to hodne dlho, ale mala som to zo psychiky, prešlo to, keď som sa vzdala prostredia co mi robilo zle.

janajanok
29. apr 2022

Ahoj, ak sa môžem opýtať ako to u teba dopadlo? Ja som momentálne v podobnej situácii a dosť ma to zaujíma.

autor
30. apr 2022

@janajanok ahoj, zatial nijak, krv uz som mala naposledy ok, ale brucho stale bolieva, v tyzdni mam konecne termin na gastro. A zistili mi zhustenu zlc v zlcniku na sone, takze to moze byt od zlcnika, alebo podozrenie na zaludocne/dvanastnikove vredy, uvidim co mi zistia nakoniec

janajanok
30. apr 2022

Ďakujem pekne za odpoveď. Ak to dobre chápem u vás nie je problém pankreas.... Prajem vám, nech čo najrýchlejšie prúdu na to čo vám je, a nech ste čím skôr fit.

autor
30. apr 2022

@janajanok sami nevedia co mi to je .. dakujem, aj Vy sa drzte a nech ste rychlo v poriadku

amarilka26
28. máj 2022

Dobry den. Ako ste dopadli nakoniec ? Tiez riesim teraz bolesti. Podla obvodnej dr.mam vsetky vysledky v norme, tak mi dala ziadanku na gastro. Uz mam pocit ze je to psychika, lebo ma vystrasili v praci ze ak je to pankreas, tak to nie je sranda, tak umieram strachy a mam pocit ze to boli uz stale 🙂

autor
29. máj 2022

@amarilka26 nijak este vlastne... na gastre nevedel z popisu tiez, idem na kontrolne sono a na gastroskopiu.

amarilka26
30. máj 2022

Drzim palce. Ja som sa dnes bola objednat na gastro a termin az 30/06, uplna parada. Neviem co do vtedy robit. Bolesti stale su, sice drobne, ale su. Neviem ani co jest. Vcera ma brucho nebolelo, mala som len obed vareny vo vode (zemiaky s kuracim prsom) a dnes som rano vstala s bolestou. No uvidime 🙂

autor
30. máj 2022

@amarilka26 aj Vam drzim palce, dajte vediet ak nezabudnete

zuzikazuzika
2. júl 2022

Dobrý deň, aj Vám na niečo prišli? Mám veľmi podobné príznaky ako vy

autor
2. júl 2022

@zuzikazuzika dobry den, zatial diagnozu nemam

zuzikazuzika
2. júl 2022

A cítite sa lepšie?

autor
3. júl 2022

@zuzikazuzika ako kedy.