Pocovidové padanie vlasov

11. dec 2022

Prosim vas pekne, je nieco co vam pomohlo na padanie vlasov po covide?
Ja som zufala, ale tak ze sa az trasiem vzdy po umyti.
V polke oktobra som mala covid.
Berem zinok iba odvtedy a kofeinovy sampon. Asi mesiac to trva a je to coraz horsie. Vlasy nemam tazke, iba po plecia.

Kedy sa to zlepsi? 😟
Pomohlo vam nieco?
Dakujem

benit
11. dec 2022

Nepomohlo nic. Uz to bude 2 roky a vlasy padaju. Nie az tak velmi, ale padaju.
Na to ze som mala 3 dni sopel, tak potom ma to dostalo. Sadlo mi to na oci a teda aj vlasy dostali zabrat.

ciusinka
11. dec 2022

Ja som to tiež mala cca.3 mesiace po Covide,ja som používala Revitalon,sérum na vlasy Biohair a kúpila som si aj šampón a kondicionér proti padaniu vlasov od Yves Rocher..Neviem,čo konkrétne z toho pomohlo alebo či kombinácia všetkého,ale prestalo to,aj keď vlasy padali také 3 mesiace 😕

lejllamt
11. dec 2022

Mne prestalo asi až po roku. Vlasov mám už menej ako predtým 😔 Ja som skúšala skôr vitamíny a kolagén na výživu z vnútra, ale či to pomohlo veru neviem posúdiť. Kofeinový šampón som skúšala raz ešte pred covidom, že či to nezastaví padanie vlasov na jeseň ale mala som po jeho použití pocit, že na čisto oplešiviem 😪. To mi teda nepomohlo vôbec. Už nikdy ho nepoužijem.

riskoh
11. dec 2022

Skrátiť vlasy,nestahovat do gumičky, vitiny biotin, parusan šampón plus tonikum

luliu
11. dec 2022

Nepomohlo nič, ani mega drahé vitamíny, trvalo to cca 6 mesiacov, potom prestali padat

autor
11. dec 2022

🥺🥺🥺 Ach jo

joannita
11. dec 2022

Teraz vazne len zo zaujimavosti, tie co vam padaju vlasy po covide, boli ste aj ockovane?
Lebo mam 2 kamosky co im padaju dost vlasy po ockovani tak ma to zaujima....

guiseppinka
11. dec 2022

Mne padali, dala som sa ostrihat a preslo...
@joannita bola som ockovana

riskoh
11. dec 2022

@joannita ja nie som očkovana -padali mi, švagriná je očkovana - padali jej, moja mamička je ockovana- nepadli jej.....

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. dec 2022

@joannita ano, ja mam dve davky, ta uplne prva vlna ockovania co bola

benit
11. dec 2022

@joannita nie nebola som. A covid som prekonala este ked o ockovani nebolo ani chyru.

dashenka426
11. dec 2022

Mne pomohol až kožný - dal mi vodičku na vmasirovanie, plus som brala 3 mesacne balenie z dr.max rapihair a zinok a vlasy mi naozaj prestali padať,ale treba vydržať 2 mesiace...mne padali cele premene vlasov,cize ja byť vami utekám ku koznej

mimka2019
11. dec 2022

Práve toto rieším ja. Kožná mi dala vodičku, ale vraj ju mám používať 4 mesiace...2 mesiace mám za sebou a vidím rozdiel. Nepadajú tak ako predtým. Tiež po covide sa to rozbehlo nenormálne. Odporúčam navštíviť kožného lekára, vezmú aj krv a zistia, aké vitamíny potrebujete 🙂

nikha2809
11. dec 2022

Mne to prešlo samé po cca 8 mesiacoch od covidu.Ale padali až tak že mám kúty a to som mala predtým extra husté vlasy, stále som si ich musela dávať preriedovat