Pocit zabiehania

sarah2912
6. feb 2024

Ahojte,
posledny mesiac mam problem, ktory realne vobec neviem ani poriadne popisat.
Zacalo to tym, ze v jeden vecer som zrazu bola proste uplne mimo, tocila sa mi hlava, ako opita som sa citila. Nejako to preslo.
No na druhy den mi po kazdom jedle zacalo byt tazko, mala som problem s rovnovahou. Proste zmatenost, nevedela som co sa deje. Po tyzdni sa pridruzili pocity ze pri jedle som mala pocit ze bezim. Rozbuchalo sa mi srdce, musela som predychavat. Uplne som mala pocit, ze pri jedle ktore prave jem, bezim. Po jedle sa mi spravili neprijemne sliny a ako keby mi zostavali na mandliach a nevedela som ich prehltnut. Nakoniec to smerovalo az k tomu, ze som si do ust nevedela dat ani len zuvacku, lebo som nevedela ako keby spracovat, udychat tie sliny.
Postupne som sa nejako nasilu rozjedla, ale vzdy ked si dam susto do ust, prezuvam, este pred tym ako prehltnem mam pocit ze mi ta chut, tie sliny stekaju do hrdla a zabieha mi. Ked dojem mam este tak pol hodinu pocit ze mam tu chut na mandliach a musim zapijat, pokasliavat a prehltat. Taktiez mi hocikedy trpne jazyk, spicka nosa, hrdlo ako keby mi stahovalo.
Proste nevysvetlitelne fyzicke prejavy.
Bola som u vseob.lekara, alergologa,endokrinologa, orl, ct krku. Brali mi krv, stery, stolicu, moc. Vsetko je v poriadku.
Uz som naozaj zufala. Pridem mi to cele neuveritelne az ma to desi ze to neviem ovladat a ze to nechce prestat.

lonely66
6. feb 2024

@sarah2912 krv na boreliózu?

lonely66
6. feb 2024

@sarah2912 a čo neurológ a MR mozgu?

kollarovci
6. feb 2024

@sarah2912 psychika