Pocit niečoho na pravej strane krku akoby na mandli

blondiegirl
28. mar 2020

Ma niekto s niecim takym skusenosti?
Ja uz tento pocit mam skoro mesiac. Raz som nieco jedla, odvtedy mam pocit, akoby mi nieco ostalo "nalepene na mandle" a nejde to prehltnut..
Bola som na orl, vysetrenie trvalo par sekund, pozrel mi palickou do pusy a vraj mandle su ok, trosku, ze to tam je podrazdene..

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brita7777
28. mar 2020

nemas tam mandlove kamene ? vygoogli si a skontroluj si doma

balihara
28. mar 2020

Môže to byť aj slinná žľaza..aj sestra to mala podobne,tiež cítila akoby tam niečo mala...bola u ORL lekára na dôkladnejšom vyšetrení,aj na sone a zatiaľ to nechali ta,ak by problém pretrvával alebo sa to zväčšovalo tak to dajú von

tripetta
28. mar 2020

Nie sú to také biele výrastky? Ja som to mávala, no odkedy si kloktám listerínom po umytí zubov, už sa mi to netvorí vôbec.

mima1
28. mar 2020

Skus dobre kuknut ci nemas biele bodky na mandliach. Da sa to povyberat v pohode aj doma. Vola sa to mandlove kamene

stanulienkat
28. mar 2020

@tripetta to budu mandlove kamene.

blondiegirl
autor
28. mar 2020

@stanulienkat myslite, ze by si to lekar nevsimol?

blondiegirl
autor
28. mar 2020

Je pravda, ze zozaciatku ked som si to tam zrkadlom pozerala, na tej mandle boli take dve malicke biele bodky.. ale uz ich tam nevidim a trva to stale

stanulienkat
28. mar 2020

@blondiegirl neviem. Niekedy je to vidiet a niekedy to trva dlhsie,kym sa to da vidiet a vytlacit.

tripetta
28. mar 2020

@stanulienkat Jj. Ak je to ozaj to, tak som to mávala často a bývali dosť veľké, biele až žltkasté, nebolo to príjemné. Po čase odpadli a potom znova narástli. Ale ako som si začala kloktať ústnou vodou s alkoholom, odvtedy (musím poklopkať) som to nemala ani raz.

dadus841
28. mar 2020

Ano môžu to byť tie kamene ja to tiez mavam ale iba na lavej mandli.Dakedy ich vobec nevidno len mam pocit ze tam daco dnuka mam a ked si zatlacim mandlu tak mi to vyjde vonku. A ešte podla toho viem ze citim takú zlu vôňu v ustach alebo ako to mam napísať lebo oni aj po vybratí zapáchajú. Super ze ste sem napísali aj tu ústnu vodu to som zasa ja nevedela ze pomáha ďakujem 🙂

monro
4. máj 2020

@blondiegirl dobry den, mam nieco podobne, ale nalavo. Vyriesili ste to? Dakujem.

blondiegirl
autor
14. apr 2021

@monro nie.. chvilu sa to zlepsilo a zase to mam.. bola som na orl a nic.. neviem uz ☹

stella122
6. okt 2021

@blondiegirl presne ja mám toto uz 4 mesiac.. vraj mám vsetko ok.. akurát mi zistili z vyteru zlatého stafilokoka. A stále mám pocit ako keby som s mandlou niečo mala. Rastú mi aj osmičky všetky naraz či aj to mi dráždi nejaky nerv či čo..na nervy to je. Ale keď si s tycinkou vycistim kus mandlu od toho bieleho ta je na kus dobre. Pokial sa nenajem 🙂 ta asi naozaj možno tie čapy na mandliach. Mám tu mandlu dosť takú rozpadnutú tak tam sa má čo skrývať