Pocit nedostatku kyslíka

4. okt 2021

Mam anemiu, liecim sa na stitnu. Mavam pocit neokyslicenia, zle sa mi dycha potom sa tak vystrasim dostanem panicky zachvat ze mi busi srdce, tetaniu mi moja obvodna vylucila. Predpisala mi frontin no bojim sa ze to viac znizi tlak.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. okt 2021

@bambulienka25 ekg mam ok

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danulicek
4. okt 2021

Takto som sa dostala k podozreniu na astmu. V piatok idem na pľúcne. Medzitým mi ale zistili mykoplazmy (dosť som kašľala) a tie mi spôsobovali dýchavičnosť, že som sa nevedela nadýchnuť a zacalo ma dusit, len skratka akokeby sa mi uzavreli dýchacie cesty. Začalo mi búšiť srdce, proste ako keby som mala záchvat. Po silných antibiotikách sa citim podstatne lepsie.

adrika72
4. okt 2021

No toto môže byť aj psychika...preto Vám predpísali Frontin

autor
4. okt 2021
autor
4. okt 2021

@adrika72 mavam aj triasku tela najma v noci sa budim na to az sa mi hlava trasie a neviem to ovladat .skusim ho zacat brat

minutka
4. okt 2021

To je psychika. Ja som mala taketo stavy. Milion vysetreni, sanitka u nas… napokon mi diagnostikovali tetaniu. Skus si nasadit magnezko s vapnikom. Zn magnerot. Aj 6 tabl denne. Drzim palce

whatever1
4. okt 2021

A tu anemiu liečiš? Berieš dostatok železa? Lebo ten pocit "nedokyslicenia" môže byť z toho a následne z toho blbeho pocitu že sa neprijmas toľko kyslíka koľko potrebuješ aj úzkosť.

autor
4. okt 2021

@minutka magnerot mam doma lenze sa bojim ze mi znizi este viac tlak

autor
4. okt 2021

@whatever1 ano beriem tabletky aj na stitnu aj na zelezo

dadis
4. okt 2021

Tiez myslim, ze psychika. - panicka porucha, hyperventilacia, uzkosti. tetania..pocit nedostatku kyslika pri anemii ani stitnej nebyva

dadis
4. okt 2021

a o tlak sa bat nemusis, s nizkym tlakom sa da existovat - kava, cierny/zeleny caj, pravidelna fyzicka aktiivita a najma pomaly vstavat 😝

whatever1
4. okt 2021

@dadis Si si istá? Moja obvodna tvrdila že pocit nedostatku kyslíka môže byť aj z nedostatku zeleza. Riešila som to keď som bola tehotná.

lucimax
4. okt 2021

Duolife, my blood produkt. Každý deň 1 frťan. Anemia pominie.

dadis
4. okt 2021

@whatever1 Skor unava, slabost, lahsie zadychanie pri aktivite

minutka
4. okt 2021

Ja mam tiez nizky a neznizil mi ho este viac. Vyskusaj co to s tebou urobi