Pocit nedostatku kyslíka

27. júl 2021

Ahojte baby, pod toto sa nepodpisem, nech neposobim paranoidne 😉😊

Som v 16tt, a uz asi mesiac mam pocit, ze mi chyba kyslik, take to plnohodnotne nadychnutie sa. Vacsinou ked lezim ci sedim, bez ohladu na predchadzajucu fyzicku aktivitu. Som uplne v klude, aj fyzicky aj psychicky, no aj tak 10x denne mam pocit, ze sa nedokazem dobre nadychnut. Nie ze by som sa dusila, len taky ten hlboky nadych, ktory cele telo vspruzi 😅
Musim potom vela a nasilu zivat, ale spokojna som az vtedy, ked mi od privalu vzduchu idu "prasknut" pluca 🤔
Prosim vas, akokolvek sa to divne cita, som psychicky aj mentalne uplne v poriadku. Nemyslim ze by to bolo tehotenstvom, mam normalnu vahu a pribrala som zatial 0,0kg 🙂 som 3 m po covide, ale nechcem to pripisovat tomu. Tetaniu ani nic podobne som nikdy nemala, a ako pisem, stresy nemam. Deje sa mi to hlavne aj pri uplnom fyzickom klude, taky pocit udychanosti z niccoho nic.
Tak len, ci ste nezazili nieco podobne 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacena4
28. júl 2021

sklamem ta je to covidom treba rtg (jednorazove dietatu neuskodi) ak bude nalez treba spreje brala som ich aj ja pocas tehu nemusis sa nicoho bat dr. mi vysvetlil, ze je mensie zlo davat si sprej na dychanie ako zadusit dieta popr. poskodit nedostatkom kyslika drzim palceky

tanika
23. aug 2021

Ahoj som 3 mesiace po covid zápale pluc / začínajúci / tak nazvala moja mudr. A toto mi začalo predné ako to opisuješ . Čo ti pomohlo ???

janagaborova
4. feb 2022

Presne to mam aja uplne v klude som a sa zadychavam nemozem rozpravat lebo nevladzem a tlaky palenie na hrudi ...tetaniu mi zistili