Pocit hanby pre zanedbané zuby

uzivatel55
16. jún 2023

Pocit hanby pre zanedbané zuby, ako sa nehanbiť pred zubárom? :(

pribinak
16. jún 2023

@uzivatel55 nemusíš sa hanbiť, takých ako ty majú zubári radi, pekne na tebe zarobí

viestta
16. jún 2023

Zubar ta radostne privita, nebude ti nic vycitat.

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
16. jún 2023

@lukino2000 myslis, ze vytrhanie vsetkych zubov a nasledne nahrada je zadarmo? 😃 ci odporucas prezit zvysok zivota uplne bez zubov?
@uzivatel55 na to zubari su, pre nich si len pacient. Vacsia hanba je s cintorinom v ustach oslovit slecnu, ktora sa ti paci ci rozpravat sa s kolegami, kamaratmi. A hlavne je to zdravotny problem, pretoze z pokazenych zubov sa infekcia siri dalej do tela. Smelo do opravy, pre vlastne dobro. A mimochodom, vela zubarov si vyslovene uziva komplikovanejsie a narocnejsie zakroky (a nie je to kvoli financiam), tak mozno este niekomu aj radost z dobre vykonanej prace prinesies 😃

babulkomale
16. jún 2023

@lukino2000 ty si co, typicky ucastnik Vymeny manzeliek? Bez zubov vy...es akurat so sebou.
Aj stari ludia si chrania posledne zuby, aby im na nich drzala proteza.
Niet nad vlastne zuby.

kornelies
16. jún 2023

@lukino2000 Myslim, ze je najvyssi cas, aby si tu dostal ban..

lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukino2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikkatt
17. jún 2023

@uzivatel55 myslim ze zubar je ten posledny pred ktorym by som sa hanbila.. nepoznam ho a je to jeho praca opravovat zuby, ten uz toho videl..
Hanbila by som sa v praci, pred rodinou, priatelmi otvorit usta a neriesit to.
Takze do toho, je to beh na dlhu trat, nestracaj cas a priprav si penazenku.. viem o com hovorim

mogaa
17. jún 2023

@uzivatel55 žiadne stresy, veď doktorovi predsa platíš, si jeho "chlebodarca"🙂

marcellka32
17. jún 2023

Plakať bude len tvoja peňaženka

ivangeline
17. jún 2023

Ja sa hanbim,aj ked mi zubar tvrdi,ze su moje zuby este celkom ok a len par kazov treba spravit. ;D Je to pocit. Pocity su normalne. Horsie je konanie na zaklade pocitov.
Nemusi byt vzdy spravne,ze? Napr pre hanbu neist k zubarovi...

liljana
17. jún 2023

Zubar bude len rad. Da si ta na nastenku ako Zakaznik mesiaca. 🙂

drahusa333
18. jún 2023

@uzivatel55 nie je dovod sa hanbit, pokial to chces dat do poriadku....cim dlhsie cakas, tym horsie...treba sa objednat a zacat riesit.ked ta nebrzdi strach,ale len hanba...ak by mal nejake komentare, jednym uchom dnu,druhym von..najhorsi je prvy krok, potom to uz pojde a budes na seba hrda, drzim palce